Preskoči na sadržaj
Usporedi Brann vs Sion

Brann vs Sion Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Brann i Sion: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Brann Brann Domaćin
Sion Sion Gost
Brann
45.1
P P N I I P I I I I

Zadnjih 10 Utakmica

Sion
66.2
P P P P P N P N I N

Osvojene Kategorije

4

Brann

3

Neriješeno

8

Sion

Radar Učinka

Brann
Sion

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 1N, 6I

60%

6P, 3N, 1I

Golova po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

0.5

5 / 10 utakmica

Gol Razlika
+5

+5

+14

+14

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
K. Ingason (4 golova)
W. Boteli (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 10 / 2. Poluvrijeme: 9
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 12
Pobjede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
33%

2P / 6 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
42.3

Težina Lige: 57.0, Kvaliteta Protivnika: 55.6

48.5

Težina Lige: 48.0, Kvaliteta Protivnika: 48.9

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.14

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.24

1.92

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.02

Korigirana Snaga
45.1

Napad: 58.5, Obrana: 49.2, Forma: 27.7

66.2

Napad: 62.4, Obrana: 82.1, Forma: 59.1

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2
3

16-30'

4
5

31-45'

1
4

46-60'

2
2

61-75'

7
4

76-90+'

3
Brann
Sion
Brann

Analiza Snage

45.1

Ukupno

Napad 58.5
Obrana 49.2
Forma 27.7
Dosljednost 46.0
Sion

Analiza Snage

66.2

Ukupno

Napad 62.4
Obrana 82.1
Forma 59.1
Dosljednost 61.3

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 48.0

Kvaliteta Protivnika

55.6 vs 48.9

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Brann logo Brann
P
Fredrikstad (39%)
P
Tromsø (68%)
N
Rosenborg (46%)
I
Viking (70%)
I
Sandefjord (50%)
P
HamKam (55%)
I
Tromsø (63%)
I
Kristiansund (48%)
Sion logo Sion
P
Thun (48%)
P
St.Gallen (64%)
P
Basel (55%)
P
Lausanne (38%)
P
GC Zürich (32%)
N
St.Gallen (55%)
P
Zürich (38%)
N
Winterthur (38%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Fredrikstad D
3 - 1 P
39%
Tromsø G
5 - 0 P
68%
Rosenborg G
1 - 1 N
46%
Viking G
2 - 3 I
70%
Sandefjord D
0 - 1 I
50%
HamKam G
5 - 1 P
55%
Tromsø D
1 - 2 I
63%
Kristiansund G
2 - 3 I
48%
Bologna G
0 - 1 I
61%
Bologna D
0 - 1 I
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Thun D
2 - 0 P
48%
St.Gallen G
3 - 0 P
64%
Basel G
2 - 0 P
55%
Lausanne D
3 - 0 P
38%
GC Zürich G
4 - 0 P
32%
St.Gallen D
1 - 1 N
55%
Zürich G
2 - 1 P
38%
Winterthur D
1 - 1 N
38%
Lugano G
1 - 2 I
55%
Servette G
0 - 0 N
66%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 42.3 vs 48.5), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Brann na prosjeku 1.9 i Sion na 1.9 golova po utakmici.

U obrani Sion je daleko superiorniji, primajući samo 0.5 golova po utakmici uz 6 čistih mreža, dok Brann prima 1.4 po utakmici.

Sion se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Sion je jak tim u gostima s 67% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.8 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Sion se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (66.2 vs 45.1), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Brann

Brann

VS
Sion

Sion

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više