Preskoči na sadržaj
Usporedi Celta Vigo vs Volendam

Celta Vigo vs Volendam Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Celta Vigo i Volendam: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Celta Vigo Celta Vigo Domaćin
Volendam Volendam Gost
Celta Vigo
41.2
I P P I I I I I P I

Zadnjih 10 Utakmica

Volendam
36.2
N I P I N I I I P I

Osvojene Kategorije

10

Celta Vigo

1

Neriješeno

4

Volendam

Radar Učinka

Celta Vigo
Volendam

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 0N, 7I

20%

2P, 2N, 6I

Golova po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
2.2

22 / 10 utakmica

1.5

15 / 10 utakmica

Gol Razlika
-8

-8

-7

-7

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Ferran Jutglà (4 golova)
R. Mühren (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 8
1. Poluvrijeme: 2 / 2. Poluvrijeme: 6
Pobjede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
67.1

Težina Lige: 91.4, Kvaliteta Protivnika: 69.3

53.2

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 60.5

Protiv Elitnih
25%

1P / 4 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.76

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.36

0.77

Stvarno: 0.8 | Razl: +0.03

Korigirana Snaga
41.2

Napad: 54.6, Obrana: 31.2, Forma: 35.1

36.2

Napad: 27.5, Obrana: 51.6, Forma: 20.6

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
3

16-30'

1

31-45'

3

46-60'

3
2

61-75'

2
3

76-90+'

2
Celta Vigo
Volendam
Celta Vigo

Analiza Snage

41.2

Ukupno

Napad 54.6
Obrana 31.2
Forma 35.1
Dosljednost 43.3
Volendam

Analiza Snage

36.2

Ukupno

Napad 27.5
Obrana 51.6
Forma 20.6
Dosljednost 59.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

91.4 vs 80.0

Kvaliteta Protivnika

69.3 vs 60.5

Protiv Elitnih

25% vs 0%
Celta Vigo logo Celta Vigo
I
Levante (71%)
P
Atlético (66%)
P
Elche (61%)
I
Villarreal (78%)
I
Barcelona (91%)
I
Freiburg (64%)
I
Oviedo (61%)
I
Freiburg (69%)
Volendam logo Volendam
N
Excelsior (60%)
I
Heerenveen (67%)
P
Heracles (41%)
I
Twente (81%)
N
Feyenoord (67%)
I
Sparta (49%)
I
Fortuna (56%)
I
NEC (69%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Levante D
2 - 3 I
71%
Atlético G
1 - 0 P
66%
Elche D
3 - 1 P
61%
Villarreal G
1 - 2 I
78%
Barcelona G
0 - 1 I
91%
Freiburg D
1 - 3 I
64%
Oviedo D
0 - 3 I
61%
Freiburg G
0 - 3 I
69%
Valencia G
3 - 2 P
72%
Alavés D
3 - 4 I
60%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Excelsior G
1 - 1 N
60%
Heerenveen D
0 - 2 I
67%
Heracles G
2 - 0 P
41%
Twente G
1 - 2 I
81%
Feyenoord D
0 - 0 N
67%
Sparta G
0 - 2 I
49%
Fortuna D
1 - 2 I
56%
NEC G
0 - 3 I
69%
Groningen D
3 - 2 P
61%
NAC G
0 - 1 I
54%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Celta Vigo se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 67.1) u usporedbi s Volendam (SoS: 53.2). To znači da statistike Celta Vigo imaju veću težinu.

Celta Vigo ima napadačku prednost s 1.4 golova po utakmici naspram 0.8 Volendam.

Volendam ima obrambenu prednost, primajući 1.5 po utakmici naspram 2.2 Celta Vigo.

Celta Vigo se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 4 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.0 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Celta Vigo ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 5.0 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Celta Vigo

Celta Vigo

VS
Volendam

Volendam

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više