Preskoči na sadržaj
Usporedi Club Brugge vs Sparta Prague

Club Brugge vs Sparta Prague Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Club Brugge i Sparta Prague: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Club Brugge Club Brugge Domaćin
Sparta Prague Sparta Prague Gost
Club Brugge
80.2
P P P P I P P P P N

Zadnjih 10 Utakmica

Sparta Prague
47.6
N I P I P P P I P I

Osvojene Kategorije

11

Club Brugge

3

Neriješeno

1

Sparta Prague

Radar Učinka

Club Brugge
Sparta Prague

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
80%

8P, 1N, 1I

50%

5P, 1N, 4I

Golova po Utakmici
2.8

28 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Gol Razlika
+17

+17

+2

+2

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
N. Tresoldi (6 golova)
J. Kuchta (6 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 14 / 2. Poluvrijeme: 14
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 8
Pobjede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
80%

4P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
53.1

Težina Lige: 59.5, Kvaliteta Protivnika: 48.9

44.3

Težina Lige: 62.0, Kvaliteta Protivnika: 55.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.73

Stvarno: 2.8 | Razl: +0.07

1.6

Stvarno: 1.6 | Razl: 0.0

Korigirana Snaga
80.2

Napad: 96.2, Obrana: 65.3, Forma: 82.5

47.6

Napad: 50.3, Obrana: 50.3, Forma: 47.1

Analiza Vremena Golova

8

0-15'

2

16-30'

3
4

31-45'

4
6

46-60'

4
2

61-75'

3
6

76-90+'

2
Club Brugge
Sparta Prague
Club Brugge

Analiza Snage

80.2

Ukupno

Napad 96.2
Obrana 65.3
Forma 82.5
Dosljednost 68.5
Sparta Prague

Analiza Snage

47.6

Ukupno

Napad 50.3
Obrana 50.3
Forma 47.1
Dosljednost 38.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

59.5 vs 62.0

Kvaliteta Protivnika

48.9 vs 55.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Club Brugge logo Club Brugge
P
Sint-Truiden (44%)
P
Anderlecht (40%)
P
Gent (51%)
P
Mechelen (29%)
I
R. Union SG (69%)
P
Sint-Truiden (60%)
P
Anderlecht (47%)
P
Mechelen (40%)
Sparta Prague logo Sparta Prague
N
Plzeň (59%)
I
Slavia Prague (74%)
P
Jablonec (44%)
I
Bohemians (58%)
P
Jablonec (44%)
P
Teplice (54%)
P
Karviná (43%)
I
AZ (66%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Sint-Truiden D
2 - 0 P
44%
Anderlecht G
3 - 1 P
40%
Gent G
2 - 0 P
51%
Mechelen D
6 - 1 P
29%
R. Union SG G
1 - 2 I
69%
Sint-Truiden G
2 - 1 P
60%
Anderlecht D
4 - 2 P
47%
Mechelen D
4 - 1 P
40%
Westerlo G
2 - 1 P
62%
Anderlecht D
2 - 2 N
47%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Plzeň D
0 - 0 N
59%
Slavia Prague G
2 - 3 I
74%
Jablonec D
2 - 0 P
44%
Bohemians G
0 - 2 I
58%
Jablonec D
3 - 1 P
44%
Teplice G
1 - 0 P
54%
Karviná D
2 - 0 P
43%
AZ D
0 - 4 I
66%
Slovácko D
5 - 2 P
45%
AZ G
1 - 2 I
71%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 53.1 vs 44.3), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Napad Club Brugge je na drugoj razini, s prosjekom od 2.8 golova po utakmici i N. Tresoldi na čelu s 6 golova. Sparta Prague postiže samo 1.6 po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s Club Brugge koji prima 1.1 i Sparta Prague koji prima 1.4 po utakmici.

Club Brugge se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Faktor domaćeg terena ide u korist Club Brugge, s 80% pobjeda kod kuće.

Club Brugge je jak tim u gostima s 80% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.5 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Na temelju naše sveobuhvatne analize, Club Brugge je jasni favorit. Nadmoć u napadu (96.2), obrani (65.3) i formi (82.5) ne ostavlja prostor za sumnju. Sparta Prague mora pružiti izuzetnu partiju.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Club Brugge

Club Brugge

VS
Sparta Prague

Sparta Prague

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više