Preskoči na sadržaj
Usporedi Dender vs Verona

Dender vs Verona Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Dender i Verona: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Dender Dender Domaćin
Verona Verona Gost
Dender
33.6
I P I I I P I I N N

Zadnjih 10 Utakmica

Verona
36.4
I N N I I I I I P I

Osvojene Kategorije

7

Dender

2

Neriješeno

6

Verona

Radar Učinka

Dender
Verona

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
20%

2P, 2N, 6I

10%

1P, 2N, 7I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

0.5

5 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
-8

-8

-7

-7

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
D. Hrnčár (2 golova)
K. Bowie (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 3
1. Poluvrijeme: 2 / 2. Poluvrijeme: 3
Pobjede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
44.9

Težina Lige: 62.4, Kvaliteta Protivnika: 57.1

59.7

Težina Lige: 90.0, Kvaliteta Protivnika: 67.7

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.01

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.01

0.62

Stvarno: 0.5 | Razl: -0.12

Korigirana Snaga
33.6

Napad: 31.6, Obrana: 38.0, Forma: 19.0

36.4

Napad: 18.3, Obrana: 65.8, Forma: 11.0

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2

16-30'

3

31-45'

2
2

46-60'

2
1

61-75'

1
1

76-90+'

Dender
Verona
Dender

Analiza Snage

33.6

Ukupno

Napad 31.6
Obrana 38.0
Forma 19.0
Dosljednost 59.2
Verona

Analiza Snage

36.4

Ukupno

Napad 18.3
Obrana 65.8
Forma 11.0
Dosljednost 74.5

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

62.4 vs 90.0

Kvaliteta Protivnika

57.1 vs 67.7

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Dender logo Dender
I
ZW (59%)
P
La Louvière (38%)
I
Cercle Brugge (51%)
I
Cercle Brugge (46%)
I
ZW (65%)
P
La Louvière (54%)
I
Gent (58%)
I
R. Union SG (80%)
Verona logo Verona
I
Como (71%)
N
Juventus (85%)
N
Lecce (53%)
I
AC Milan (60%)
I
Torino (74%)
I
Fiorentina (66%)
I
Atalanta (69%)
I
Genoa (62%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
ZW G
1 - 2 I
59%
La Louvière D
2 - 1 P
38%
Cercle Brugge G
1 - 2 I
51%
Cercle Brugge D
1 - 4 I
46%
ZW D
1 - 2 I
65%
La Louvière G
1 - 0 P
54%
Gent D
1 - 3 I
58%
R. Union SG G
0 - 2 I
80%
Charleroi D
2 - 2 N
57%
Cercle Brugge G
0 - 0 N
63%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Como D
0 - 1 I
71%
Juventus G
1 - 1 N
85%
Lecce D
0 - 0 N
53%
AC Milan D
0 - 1 I
60%
Torino G
1 - 2 I
74%
Fiorentina D
0 - 1 I
66%
Atalanta G
0 - 1 I
69%
Genoa D
0 - 2 I
62%
Bologna G
2 - 1 P
63%
Napoli D
1 - 2 I
74%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Verona se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 59.7) u usporedbi s Dender (SoS: 44.9). To znači da statistike Verona imaju veću težinu.

Dender ima napadačku prednost s 1.0 golova po utakmici naspram 0.5 Verona.

Verona ima obrambenu prednost, primajući 1.2 po utakmici naspram 1.8 Dender.

Verona se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 4 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.2 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Ovo je pravi bacanje novčića. Oba tima su izuzetno ujednačena u svim pokazateljima.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Dender

Dender

VS
Verona

Verona

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više