Preskoči na sadržaj
Usporedi Dender vs ZW

Dender vs ZW Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Dender i ZW: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Dender Dender Domaćin
ZW ZW Gost
Dender
33.6
I P I I I P I I N N

Zadnjih 10 Utakmica

ZW
60.1
P P P P P N P I I I

Osvojene Kategorije

2

Dender

2

Neriješeno

11

ZW

Radar Učinka

Dender
ZW

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
20%

2P, 2N, 6I

60%

6P, 1N, 3I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-8

-8

+6

+6

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
D. Hrnčár (2 golova)
J. Opoku (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 3
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 11
Pobjede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
44.9

Težina Lige: 62.4, Kvaliteta Protivnika: 57.1

55.4

Težina Lige: 62.4, Kvaliteta Protivnika: 50.7

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.01

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.01

1.84

Stvarno: 1.7 | Razl: -0.14

Korigirana Snaga
33.6

Napad: 31.6, Obrana: 38.0, Forma: 19.0

60.1

Napad: 59.7, Obrana: 66.8, Forma: 63.2

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1
2

16-30'

2
3

31-45'

2
2

46-60'

4
1

61-75'

5
1

76-90+'

3
Dender
ZW
Dender

Analiza Snage

33.6

Ukupno

Napad 31.6
Obrana 38.0
Forma 19.0
Dosljednost 59.2
ZW

Analiza Snage

60.1

Ukupno

Napad 59.7
Obrana 66.8
Forma 63.2
Dosljednost 43.3

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

62.4 vs 62.4

Kvaliteta Protivnika

57.1 vs 50.7

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Dender logo Dender
I
ZW (59%)
P
La Louvière (38%)
I
Cercle Brugge (51%)
I
Cercle Brugge (46%)
I
ZW (65%)
P
La Louvière (54%)
I
Gent (58%)
I
R. Union SG (80%)
ZW logo ZW
P
Dender (35%)
P
Cercle Brugge (51%)
P
La Louvière (38%)
P
La Louvière (42%)
P
Dender (51%)
N
Cercle Brugge (58%)
P
Charleroi (57%)
I
Gent (63%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
ZW G
1 - 2 I
59%
La Louvière D
2 - 1 P
38%
Cercle Brugge G
1 - 2 I
51%
Cercle Brugge D
1 - 4 I
46%
ZW D
1 - 2 I
65%
La Louvière G
1 - 0 P
54%
Gent D
1 - 3 I
58%
R. Union SG G
0 - 2 I
80%
Charleroi D
2 - 2 N
57%
Cercle Brugge G
0 - 0 N
63%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Dender D
2 - 1 P
35%
Cercle Brugge G
3 - 2 P
51%
La Louvière D
4 - 0 P
38%
La Louvière G
2 - 0 P
42%
Dender G
2 - 1 P
51%
Cercle Brugge D
2 - 2 N
58%
Charleroi D
1 - 0 P
57%
Gent G
0 - 2 I
63%
Standard D
0 - 1 I
67%
Mechelen G
1 - 2 I
45%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

ZW se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 55.4) u usporedbi s Dender (SoS: 44.9). To znači da statistike ZW imaju veću težinu.

ZW ima napadačku prednost s 1.7 golova po utakmici naspram 1.0 Dender.

ZW ima obrambenu prednost, primajući 1.1 po utakmici naspram 1.8 Dender.

ZW se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

ZW je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.8 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

ZW se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (60.1 vs 33.6), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Ovi timovi su se susreli 2 puta u svojim nedavnim utakmicama. U nedavnoj utakmici Belgian First Division A (2026-05-09), ZW je pobijedio 2-1 protiv Dender. ZW je ostvario ovu pobjedu kod kuće. Tijesan rezultat 2-1 pokazuje koliko su ovi susreti izjednačeni. Dender će željeti revanš za ovaj poraz. ZW će imati psihološku prednost od ove pobjede. U nedavnoj utakmici Belgian Jupiler Pro League (2026-04-12), ZW je pobijedio 1-2 protiv Dender. ZW je ostvario ovaj rezultat u gostima — pobjeda kod Dender pokazuje pravu kvalitetu. Tijesan rezultat 1-2 pokazuje koliko su ovi susreti izjednačeni. Dender će željeti revanš za ovaj poraz. ZW će imati psihološku prednost od ove pobjede.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Dender

Dender

VS
ZW

ZW

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više