Preskoči na sadržaj
Usporedi Estoril vs Monaco

Estoril vs Monaco Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Estoril i Monaco: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Estoril Estoril Domaćin
Monaco Monaco Gost
Estoril
34.5
N N I I I I I P N I

Zadnjih 10 Utakmica

Monaco
67.7
I P N N I P P P P P

Osvojene Kategorije

0

Estoril

2

Neriješeno

13

Monaco

Radar Učinka

Estoril
Monaco

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
10%

1P, 3N, 6I

60%

6P, 2N, 2I

Golova po Utakmici
0.7

7 / 10 utakmica

1.8

18 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Gol Razlika
-8

-8

+5

+5

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Y. Begraoui (3 golova)
F. Balogun (8 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 3
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 13
Pobjede Kod Kuće
0%

0P / 4 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
53.6

Težina Lige: 79.0, Kvaliteta Protivnika: 62.9

69.4

Težina Lige: 86.0, Kvaliteta Protivnika: 64.4

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.77

Stvarno: 0.7 | Razl: -0.07

2.08

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.28

Korigirana Snaga
34.5

Napad: 24.2, Obrana: 51.8, Forma: 10.4

67.7

Napad: 71.6, Obrana: 67.7, Forma: 71.6

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
1

16-30'

3
1

31-45'

1
1

46-60'

5

61-75'

6
2

76-90+'

2
Estoril
Monaco
Estoril

Analiza Snage

34.5

Ukupno

Napad 24.2
Obrana 51.8
Forma 10.4
Dosljednost 74.8
Monaco

Analiza Snage

67.7

Ukupno

Napad 71.6
Obrana 67.7
Forma 71.6
Dosljednost 52.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

79.0 vs 86.0

Kvaliteta Protivnika

62.9 vs 64.4

Protiv Elitnih

0% vs 50%
Estoril logo Estoril
N
Alverca (64%)
N
Braga (69%)
I
Famalicão (69%)
I
Moreirense (55%)
I
Porto (69%)
I
Arouca (62%)
I
Rio Ave (61%)
P
Nacional (57%)
Monaco logo Monaco
I
Lille (73%)
P
Metz (48%)
N
Toulouse (62%)
N
Auxerre (66%)
I
Paris FC (77%)
P
Marseille (61%)
P
Lyon (70%)
P
Brest (56%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Alverca G
1 - 1 N
64%
Braga G
1 - 1 N
69%
Famalicão D
0 - 1 I
69%
Moreirense G
0 - 1 I
55%
Porto D
1 - 3 I
69%
Arouca G
2 - 3 I
62%
Rio Ave D
1 - 2 I
61%
Nacional G
1 - 0 P
57%
Casa Pia D
0 - 0 N
48%
Sporting G
0 - 3 I
75%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lille D
0 - 1 I
73%
Metz G
2 - 1 P
48%
Toulouse G
2 - 2 N
62%
Auxerre D
2 - 2 N
66%
Paris FC G
1 - 4 I
77%
Marseille D
2 - 1 P
61%
Lyon G
2 - 1 P
70%
Brest D
2 - 0 P
56%
Paris SG G
3 - 1 P
84%
Angers D
2 - 0 P
47%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Monaco se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 69.4) u usporedbi s Estoril (SoS: 53.6). To znači da statistike Monaco imaju veću težinu.

Napad Monaco je na drugoj razini, s prosjekom od 1.8 golova po utakmici i F. Balogun na čelu s 8 golova. Estoril postiže samo 0.7 po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s Estoril koji prima 1.5 i Monaco koji prima 1.3 po utakmici.

Monaco je dokazao svoju vrijednost protiv elitnih protivnika, pobijedivši u 2 od 4 utakmica.

Monaco je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.6 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Na temelju naše sveobuhvatne analize, Monaco je jasni favorit. Nadmoć u napadu (71.6), obrani (67.7) i formi (71.6) ne ostavlja prostor za sumnju. Estoril mora pružiti izuzetnu partiju.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Estoril

Estoril

VS
Monaco

Monaco

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više