Preskoči na sadržaj
Usporedi Estoril vs Nieciecza

Estoril vs Nieciecza Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Estoril i Nieciecza: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Estoril Estoril Domaćin
Nieciecza Nieciecza Gost
Estoril
34.5
N N I I I I I P N I

Zadnjih 10 Utakmica

Nieciecza
33.8
I I P I I P I I I N

Osvojene Kategorije

4

Estoril

3

Neriješeno

8

Nieciecza

Radar Učinka

Estoril
Nieciecza

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
10%

1P, 3N, 6I

20%

2P, 1N, 7I

Golova po Utakmici
0.7

7 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

2.2

22 / 10 utakmica

Gol Razlika
-8

-8

-11

-11

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Y. Begraoui (3 golova)
K. Zapolnik (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 3
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 7
Pobjede Kod Kuće
0%

0P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
53.6

Težina Lige: 79.0, Kvaliteta Protivnika: 62.9

56.1

Težina Lige: 57.0, Kvaliteta Protivnika: 55.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.77

Stvarno: 0.7 | Razl: -0.07

0.99

Stvarno: 1.1 | Razl: +0.11

Korigirana Snaga
34.5

Napad: 24.2, Obrana: 51.8, Forma: 10.4

33.8

Napad: 38.9, Obrana: 28.3, Forma: 21.2

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
1

16-30'

1
1

31-45'

2
1

46-60'

2

61-75'

3
2

76-90+'

2
Estoril
Nieciecza
Estoril

Analiza Snage

34.5

Ukupno

Napad 24.2
Obrana 51.8
Forma 10.4
Dosljednost 74.8
Nieciecza

Analiza Snage

33.8

Ukupno

Napad 38.9
Obrana 28.3
Forma 21.2
Dosljednost 57.7

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

79.0 vs 57.0

Kvaliteta Protivnika

62.9 vs 55.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Estoril logo Estoril
N
Alverca (64%)
N
Braga (69%)
I
Famalicão (69%)
I
Moreirense (55%)
I
Porto (69%)
I
Arouca (62%)
I
Rio Ave (61%)
P
Nacional (57%)
Nieciecza logo Nieciecza
I
Legia (59%)
I
GKS Katowice (64%)
P
Zagłębie (54%)
I
Wisła Płock (42%)
I
Widzew (59%)
P
Piast (53%)
I
Lech (69%)
I
Motor (54%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Alverca G
1 - 1 N
64%
Braga G
1 - 1 N
69%
Famalicão D
0 - 1 I
69%
Moreirense G
0 - 1 I
55%
Porto D
1 - 3 I
69%
Arouca G
2 - 3 I
62%
Rio Ave D
1 - 2 I
61%
Nacional G
1 - 0 P
57%
Casa Pia D
0 - 0 N
48%
Sporting G
0 - 3 I
75%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Legia D
0 - 1 I
59%
GKS Katowice G
1 - 5 I
64%
Zagłębie G
2 - 1 P
54%
Wisła Płock D
1 - 3 I
42%
Widzew G
0 - 1 I
59%
Piast D
3 - 2 P
53%
Lech G
1 - 4 I
69%
Motor D
1 - 2 I
54%
Kielce G
1 - 2 I
48%
Radomiak D
1 - 1 N
53%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 53.6 vs 56.1), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Nieciecza ima napadačku prednost s 1.1 golova po utakmici naspram 0.7 Estoril.

Estoril ima obrambenu prednost, primajući 1.5 po utakmici naspram 2.2 Nieciecza.

Nieciecza se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.8 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Ovo je pravi bacanje novčića. Oba tima su izuzetno ujednačena u svim pokazateljima.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Estoril

Estoril

VS
Nieciecza

Nieciecza

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više