Preskoči na sadržaj
Usporedi Famalicão vs Porto

Famalicão vs Porto Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Famalicão i Porto: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Famalicão Famalicão Domaćin
Porto Porto Gost
Famalicão
54.2
N N P N N N P P P N

Zadnjih 10 Utakmica

Porto
60.9
I P P P I P N N P P

Osvojene Kategorije

2

Famalicão

2

Neriješeno

11

Porto

Radar Učinka

Famalicão
Porto

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 6N, 0I

60%

6P, 2N, 2I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Gol Razlika
+4

+4

+6

+6

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Sorriso (2 golova)
William (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 2 / 2. Poluvrijeme: 10
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 8
Pobjede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
33%

2P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
52.9

Težina Lige: 79.0, Kvaliteta Protivnika: 60.8

54.9

Težina Lige: 80.8, Kvaliteta Protivnika: 64.4

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.46

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.26

1.73

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.13

Korigirana Snaga
54.2

Napad: 41.2, Obrana: 75.5, Forma: 41.2

60.9

Napad: 55.9, Obrana: 69.9, Forma: 62.9

Analiza Vremena Golova

0-15'

2
1

16-30'

2
1

31-45'

4
3

46-60'

2
4

61-75'

4
3

76-90+'

2
Famalicão
Porto
Famalicão

Analiza Snage

54.2

Ukupno

Napad 41.2
Obrana 75.5
Forma 41.2
Dosljednost 71.2
Porto

Analiza Snage

60.9

Ukupno

Napad 55.9
Obrana 69.9
Forma 62.9
Dosljednost 52.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

79.0 vs 80.8

Kvaliteta Protivnika

60.8 vs 64.4

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Famalicão logo Famalicão
N
Estrela (54%)
N
Benfica (75%)
P
Estoril (52%)
N
Braga (69%)
N
Moreirense (50%)
N
Porto (74%)
P
Nacional (52%)
P
Vitória SC (59%)
Porto logo Porto
I
AVS (64%)
P
Alverca (59%)
P
Estrela (54%)
P
Tondela (52%)
I
Nottm Forest (81%)
P
Estoril (52%)
N
Nottm Forest (76%)
N
Famalicão (69%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Estrela G
0 - 0 N
54%
Benfica D
2 - 2 N
75%
Estoril G
1 - 0 P
52%
Braga G
2 - 2 N
69%
Moreirense D
1 - 1 N
50%
Porto G
2 - 2 N
74%
Nacional D
1 - 0 P
52%
Vitória SC G
2 - 1 P
59%
Arouca D
1 - 0 P
57%
Rio Ave G
0 - 0 N
66%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
AVS G
1 - 3 I
64%
Alverca D
1 - 0 P
59%
Estrela G
2 - 1 P
54%
Tondela D
2 - 0 P
52%
Nottm Forest G
0 - 1 I
81%
Estoril G
3 - 1 P
52%
Nottm Forest D
1 - 1 N
76%
Famalicão D
2 - 2 N
69%
Braga G
2 - 1 P
69%
Stuttgart D
2 - 0 P
68%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 52.9 vs 54.9), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Porto ima napadačku prednost s 1.6 golova po utakmici naspram 1.2 Famalicão.

Obje obrane su usporedive, s Famalicão koji prima 0.8 i Porto koji prima 1.0 po utakmici.

Porto je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.3 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Porto ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 6.7 bodova sugerira konkurentan meč.

Timovi su odigrali 2-2 neodlučeno u Portuguese Primeira Liga (2026-04-04). Prethodna utakmica je završila neodlučeno, tako da nijedan tim nema psihološku prednost.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Famalicão

Famalicão

VS
Porto

Porto

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više