Preskoči na sadržaj
Usporedi Fenerbahçe vs Go Ahead

Fenerbahçe vs Go Ahead Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Fenerbahçe i Go Ahead: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Fenerbahçe Fenerbahçe Domaćin
Go Ahead Go Ahead Gost
Fenerbahçe
69.6
P P I N P P P I P N

Zadnjih 10 Utakmica

Go Ahead
56.1
I N N N P I P I P P

Osvojene Kategorije

11

Fenerbahçe

2

Neriješeno

2

Go Ahead

Radar Učinka

Fenerbahçe
Go Ahead

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
60%

6P, 2N, 2I

40%

4P, 3N, 3I

Golova po Utakmici
2.2

22 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
+9

+9

+8

+8

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Talisca (6 golova)
J. Breum (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 17
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 12
Pobjede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
64.1

Težina Lige: 72.0, Kvaliteta Protivnika: 58.8

53.2

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 60.7

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.42

Stvarno: 2.2 | Razl: -0.22

2.0

Stvarno: 2.0 | Razl: 0.0

Korigirana Snaga
69.6

Napad: 83.7, Obrana: 64.7, Forma: 68.5

56.1

Napad: 68.8, Obrana: 61.9, Forma: 41.3

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

4
1

16-30'

2
1

31-45'

2
5

46-60'

5
6

61-75'

4
7

76-90+'

3
Fenerbahçe
Go Ahead
Fenerbahçe

Analiza Snage

69.6

Ukupno

Napad 83.7
Obrana 64.7
Forma 68.5
Dosljednost 52.0
Go Ahead

Analiza Snage

56.1

Ukupno

Napad 68.8
Obrana 61.9
Forma 41.3
Dosljednost 50.5

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

72.0 vs 80.0

Kvaliteta Protivnika

58.8 vs 60.7

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Fenerbahçe logo Fenerbahçe
P
Konyaspor (66%)
P
Başakşehir (66%)
I
Galatasaray (69%)
N
Rize (59%)
P
Kayseri (49%)
P
Beşiktaş (60%)
P
Gaziantep (49%)
I
Fatih (60%)
Go Ahead logo Go Ahead
I
PSV (75%)
N
Sparta (49%)
N
AZ (67%)
N
Groningen (66%)
P
Zwolle (54%)
I
Utrecht (75%)
P
NAC (49%)
I
Twente (76%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Konyaspor G
3 - 0 P
66%
Başakşehir D
3 - 1 P
66%
Galatasaray G
0 - 3 I
69%
Rize D
2 - 2 N
59%
Kayseri G
4 - 0 P
49%
Beşiktaş D
1 - 0 P
60%
Gaziantep D
4 - 1 P
49%
Fatih G
0 - 2 I
60%
Samsunspor D
3 - 2 P
62%
Antalyaspor G
2 - 2 N
48%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
PSV D
1 - 4 I
75%
Sparta G
2 - 2 N
49%
AZ D
0 - 0 N
67%
Groningen G
0 - 0 N
66%
Zwolle D
5 - 0 P
54%
Utrecht G
0 - 2 I
75%
NAC D
6 - 0 P
49%
Twente D
1 - 4 I
76%
Excelsior G
1 - 0 P
60%
Heracles D
4 - 0 P
36%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Fenerbahçe se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 64.1) u usporedbi s Go Ahead (SoS: 53.2). To znači da statistike Fenerbahçe imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Fenerbahçe na prosjeku 2.2 i Go Ahead na 2.0 golova po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s Fenerbahçe koji prima 1.3 i Go Ahead koji prima 1.2 po utakmici.

Fenerbahçe se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Go Ahead se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Faktor domaćeg terena ide u korist Fenerbahçe, s 80% pobjeda kod kuće.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.4 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Fenerbahçe ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 13.5 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Fenerbahçe

Fenerbahçe

VS
Go Ahead

Go Ahead

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više