Preskoči na sadržaj
Usporedi Fortuna vs Standard

Fortuna vs Standard Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Fortuna i Standard: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Fortuna Fortuna Domaćin
Standard Standard Gost
Fortuna
43.6
P I I N I I P I P P

Zadnjih 10 Utakmica

Standard
65.8
P P N I P I P N N P

Osvojene Kategorije

4

Fortuna

2

Neriješeno

9

Standard

Radar Učinka

Fortuna
Standard

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 1N, 5I

50%

5P, 3N, 2I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

+8

+8

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
90%

9 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
K. Sierhuis (4 golova)
C. Nielsen (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 7
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 14
Pobjede Kod Kuće
33%

2P / 6 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
50%

2P / 4 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
54.1

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 63.1

66.9

Težina Lige: 59.5, Kvaliteta Protivnika: 51.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 3 utakmica

100%

1P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.77

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.27

1.77

Stvarno: 1.7 | Razl: -0.07

Korigirana Snaga
43.6

Napad: 52.0, Obrana: 38.2, Forma: 41.6

65.8

Napad: 66.2, Obrana: 81.8, Forma: 58.5

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

4

16-30'

1

31-45'

3
6

46-60'

2
2

61-75'

4

76-90+'

8
Fortuna
Standard
Fortuna

Analiza Snage

43.6

Ukupno

Napad 52.0
Obrana 38.2
Forma 41.6
Dosljednost 39.7
Standard

Analiza Snage

65.8

Ukupno

Napad 66.2
Obrana 81.8
Forma 58.5
Dosljednost 53.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 59.5

Kvaliteta Protivnika

63.1 vs 51.8

Protiv Elitnih

0% vs 100%
Fortuna logo Fortuna
P
Zwolle (54%)
I
Feyenoord (67%)
I
Heerenveen (72%)
N
NAC (49%)
I
AZ (72%)
I
Twente (76%)
P
Volendam (54%)
I
Telstar (64%)
Standard logo Standard
P
OHL (35%)
P
Antwerp (45%)
N
Genk (54%)
I
Antwerp (40%)
P
Charleroi (51%)
I
Westerlo (57%)
P
OHL (52%)
N
Westerlo (57%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Zwolle D
3 - 2 P
54%
Feyenoord D
1 - 2 I
67%
Heerenveen G
1 - 2 I
72%
NAC D
1 - 1 N
49%
AZ G
0 - 2 I
72%
Twente D
1 - 2 I
76%
Volendam G
2 - 1 P
54%
Telstar D
1 - 4 I
64%
NEC G
3 - 2 P
69%
Excelsior D
2 - 1 P
54%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
OHL D
2 - 1 P
35%
Antwerp G
5 - 0 P
45%
Genk G
1 - 1 N
54%
Antwerp D
1 - 2 I
40%
Charleroi G
2 - 1 P
51%
Westerlo D
1 - 2 I
57%
OHL G
3 - 1 P
52%
Westerlo D
0 - 0 N
57%
Antwerp G
1 - 1 N
57%
ZW G
1 - 0 P
70%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Standard se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 66.9) u usporedbi s Fortuna (SoS: 54.1). To znači da statistike Standard imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Fortuna na prosjeku 1.5 i Standard na 1.7 golova po utakmici.

U obrani Standard je daleko superiorniji, primajući samo 0.9 golova po utakmici uz 3 čistih mreža, dok Fortuna prima 1.9 po utakmici.

Fortuna se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Standard je jak tim u gostima s 67% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.0 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Standard se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (65.8 vs 43.6), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Fortuna

Fortuna

VS
Standard

Standard

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više