Preskoči na sadržaj
Usporedi Gaziantep vs Elche

Gaziantep vs Elche Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Gaziantep i Elche: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Gaziantep Gaziantep Domaćin
Elche Elche Gost
Gaziantep
38.7
I I I P I N I P N N

Zadnjih 10 Utakmica

Elche
45.7
I N I P P P I P I I

Osvojene Kategorije

3

Gaziantep

4

Neriješeno

8

Elche

Radar Učinka

Gaziantep
Elche

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
20%

2P, 3N, 5I

40%

4P, 1N, 5I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

-4

-4

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
M. Bayo (5 golova)
André Silva (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 9
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 8
Pobjede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

75%

3P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
49.4

Težina Lige: 72.0, Kvaliteta Protivnika: 58.9

61.0

Težina Lige: 93.0, Kvaliteta Protivnika: 68.1

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.09

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.11

1.62

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.32

Korigirana Snaga
38.7

Napad: 39.8, Obrana: 46.4, Forma: 19.9

45.7

Napad: 48.1, Obrana: 48.1, Forma: 44.4

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
2

16-30'

2

31-45'

2
5

46-60'

2

61-75'

5
3

76-90+'

3
Gaziantep
Elche
Gaziantep

Analiza Snage

38.7

Ukupno

Napad 39.8
Obrana 46.4
Forma 19.9
Dosljednost 61.3
Elche

Analiza Snage

45.7

Ukupno

Napad 48.1
Obrana 48.1
Forma 44.4
Dosljednost 39.7

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

72.0 vs 93.0

Kvaliteta Protivnika

58.9 vs 68.1

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Gaziantep logo Gaziantep
I
Göztepe (64%)
I
Beşiktaş (60%)
I
Eyüp (58%)
P
Kayseri (44%)
I
Rize (64%)
N
Alanyaspor (56%)
I
Fenerbahçe (73%)
P
Antalyaspor (48%)
Elche logo Elche
I
Betis (73%)
N
Alavés (60%)
I
Celta Vigo (59%)
P
Oviedo (66%)
P
Atlético (61%)
P
Valencia (67%)
I
Rayo (79%)
P
Mallorca (68%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Göztepe G
1 - 2 I
64%
Beşiktaş D
0 - 2 I
60%
Eyüp G
0 - 3 I
58%
Kayseri D
3 - 0 P
44%
Rize G
1 - 2 I
64%
Alanyaspor D
1 - 1 N
56%
Fenerbahçe G
1 - 4 I
73%
Antalyaspor G
4 - 1 P
48%
Fatih D
1 - 1 N
55%
Samsunspor G
0 - 0 N
67%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Betis G
1 - 2 I
73%
Alavés D
1 - 1 N
60%
Celta Vigo G
1 - 3 I
59%
Oviedo G
2 - 1 P
66%
Atlético D
3 - 2 P
61%
Valencia D
1 - 0 P
67%
Rayo G
0 - 1 I
79%
Mallorca D
2 - 1 P
68%
Real Madrid G
1 - 4 I
70%
Villarreal G
1 - 2 I
78%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Elche se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 61.0) u usporedbi s Gaziantep (SoS: 49.4). To znači da statistike Elche imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Gaziantep na prosjeku 1.2 i Elche na 1.3 golova po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s Gaziantep koji prima 1.6 i Elche koji prima 1.7 po utakmici.

Elche se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 4 utakmica.

Faktor domaćeg terena ide u korist Elche, s 75% pobjeda kod kuće.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.9 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Elche ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 7.0 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Gaziantep

Gaziantep

VS
Elche

Elche

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više