Preskoči na sadržaj
Usporedi Gaziantep vs LNZ Cherkasy

Gaziantep vs LNZ Cherkasy Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Gaziantep i LNZ Cherkasy: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Gaziantep Gaziantep Domaćin
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Gost
Gaziantep
38.7
I I I P I N I P N N

Zadnjih 10 Utakmica

LNZ Cherkasy
60.7
N N N I N P P P P I

Osvojene Kategorije

4

Gaziantep

1

Neriješeno

10

LNZ Cherkasy

Radar Učinka

Gaziantep
LNZ Cherkasy

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
20%

2P, 3N, 5I

40%

4P, 4N, 2I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

+6

+6

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
M. Bayo (5 golova)
M. Assinor (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 9
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 10
Pobjede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
49.4

Težina Lige: 72.0, Kvaliteta Protivnika: 58.9

67.6

Težina Lige: 98.0, Kvaliteta Protivnika: 71.2

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

14%

1P / 7 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.09

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.11

1.53

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.13

Korigirana Snaga
38.7

Napad: 39.8, Obrana: 46.4, Forma: 19.9

60.7

Napad: 54.9, Obrana: 86.2, Forma: 47.0

Analiza Vremena Golova

0-15'

2

16-30'

1

31-45'

2
5

46-60'

3
2

61-75'

3
3

76-90+'

5
Gaziantep
LNZ Cherkasy
Gaziantep

Analiza Snage

38.7

Ukupno

Napad 39.8
Obrana 46.4
Forma 19.9
Dosljednost 61.3
LNZ Cherkasy

Analiza Snage

60.7

Ukupno

Napad 54.9
Obrana 86.2
Forma 47.0
Dosljednost 56.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

72.0 vs 98.0

Kvaliteta Protivnika

58.9 vs 71.2

Protiv Elitnih

0% vs 14%
Gaziantep logo Gaziantep
I
Göztepe (64%)
I
Beşiktaş (60%)
I
Eyüp (58%)
P
Kayseri (44%)
I
Rize (64%)
N
Alanyaspor (56%)
I
Fenerbahçe (73%)
P
Antalyaspor (48%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
N
Dynamo Kyiv (78%)
N
Karpaty Lviv (86%)
N
Metalist 1925 (74%)
I
Kolos (83%)
N
Shakhtar D (78%)
P
Kryvbas KR (76%)
P
Rukh Vynnyky (49%)
P
Oleksandria (44%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Göztepe G
1 - 2 I
64%
Beşiktaş D
0 - 2 I
60%
Eyüp G
0 - 3 I
58%
Kayseri D
3 - 0 P
44%
Rize G
1 - 2 I
64%
Alanyaspor D
1 - 1 N
56%
Fenerbahçe G
1 - 4 I
73%
Antalyaspor G
4 - 1 P
48%
Fatih D
1 - 1 N
55%
Samsunspor G
0 - 0 N
67%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Dynamo Kyiv D
0 - 0 N
78%
Karpaty Lviv G
0 - 0 N
86%
Metalist 1925 D
1 - 1 N
74%
Kolos G
0 - 1 I
83%
Shakhtar D D
2 - 2 N
78%
Kryvbas KR G
3 - 0 P
76%
Rukh Vynnyky G
2 - 1 P
49%
Oleksandria D
2 - 0 P
44%
Veres Rivne G
3 - 0 P
67%
Polissya D
1 - 3 I
77%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

LNZ Cherkasy se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 67.6) u usporedbi s Gaziantep (SoS: 49.4). To znači da statistike LNZ Cherkasy imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Gaziantep na prosjeku 1.2 i LNZ Cherkasy na 1.4 golova po utakmici.

U obrani LNZ Cherkasy je daleko superiorniji, primajući samo 0.8 golova po utakmici uz 5 čistih mreža, dok Gaziantep prima 1.6 po utakmici.

LNZ Cherkasy se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 7 utakmica.

LNZ Cherkasy je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.5 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

LNZ Cherkasy se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (60.7 vs 38.7), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Gaziantep

Gaziantep

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više