Preskoči na sadržaj
Usporedi Getafe vs Radnički Krag

Getafe vs Radnički Krag Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Getafe i Radnički Krag: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Getafe Getafe Domaćin
Radnički Krag Radnički Krag Gost
Getafe
55.3
N I I P I P P I P P

Zadnjih 10 Utakmica

Radnički Krag
45.7
N N P N N N N N I N

Osvojene Kategorije

7

Getafe

2

Neriješeno

6

Radnički Krag

Radar Učinka

Getafe
Radnički Krag

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
50%

5P, 1N, 4I

10%

1P, 8N, 1I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.7

7 / 10 utakmica

0.5

5 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

+3

+3

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
M. Satriano (3 golova)
E. Sokler (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 1
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 4
Pobjede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
50%

3P / 6 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
67.3

Težina Lige: 93.0, Kvaliteta Protivnika: 68.2

53.4

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 52.3

Protiv Elitnih
25%

1P / 4 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.92

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.12

0.85

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.05

Korigirana Snaga
55.3

Napad: 31.3, Obrana: 89.9, Forma: 58.7

45.7

Napad: 27.6, Obrana: 86.2, Forma: 10.3

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2
2

16-30'

2
1

31-45'

3

46-60'

3

61-75'

1
1

76-90+'

Getafe
Radnički Krag
Getafe

Analiza Snage

55.3

Ukupno

Napad 31.3
Obrana 89.9
Forma 58.7
Dosljednost 38.8
Radnički Krag

Analiza Snage

45.7

Ukupno

Napad 27.6
Obrana 86.2
Forma 10.3
Dosljednost 85.3

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 55.0

Kvaliteta Protivnika

68.2 vs 52.3

Protiv Elitnih

25% vs 0%
Getafe logo Getafe
N
Oviedo (66%)
I
Rayo (74%)
I
Barcelona (86%)
P
Real Sociedad (66%)
I
Levante (76%)
P
Athletic (55%)
P
Espanyol (55%)
I
Atlético (66%)
Radnički Krag logo Radnički Krag
N
FK IMT (63%)
N
TSC (56%)
P
Spartak (28%)
N
Mladost Lučani (53%)
N
Radnički Niš (44%)
N
Čukarički (50%)
N
Mladost Lučani (48%)
N
TSC (60%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Oviedo G
0 - 0 N
66%
Rayo D
0 - 2 I
74%
Barcelona D
0 - 2 I
86%
Real Sociedad G
1 - 0 P
66%
Levante G
0 - 1 I
76%
Athletic D
2 - 0 P
55%
Espanyol G
2 - 1 P
55%
Atlético G
0 - 1 I
66%
Betis D
2 - 0 P
68%
Real Madrid G
1 - 0 P
70%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
FK IMT G
0 - 0 N
63%
TSC D
2 - 2 N
56%
Spartak D
4 - 0 P
28%
Mladost Lučani G
0 - 0 N
53%
Radnički Niš D
1 - 1 N
44%
Čukarički G
0 - 0 N
50%
Mladost Lučani D
1 - 1 N
48%
TSC G
0 - 0 N
60%
Vojvodina D
0 - 1 I
63%
OFK G
0 - 0 N
58%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Getafe se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 67.3) u usporedbi s Radnički Krag (SoS: 53.4). To znači da statistike Getafe imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Getafe na prosjeku 0.8 i Radnički Krag na 0.8 golova po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s Getafe koji prima 0.7 i Radnički Krag koji prima 0.5 po utakmici.

Getafe se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 4 utakmica.

Radnički Krag se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 1.4 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — malo vjerojatno.

Getafe ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 9.6 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Getafe

Getafe

VS
Radnički Krag

Radnički Krag

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više