Preskoči na sadržaj
Usporedi Getafe vs Slavia Prague

Getafe vs Slavia Prague Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Getafe i Slavia Prague: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Getafe Getafe Domaćin
Slavia Prague Slavia Prague Gost
Getafe
55.3
N I I P I P P I P P

Zadnjih 10 Utakmica

Slavia Prague
73.7
P P P I N P P P P P

Osvojene Kategorije

4

Getafe

1

Neriješeno

10

Slavia Prague

Radar Učinka

Getafe
Slavia Prague

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
50%

5P, 1N, 4I

80%

8P, 1N, 1I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.7

7 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

+11

+11

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
10%

1 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
10%

1 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
M. Satriano (3 golova)
T. Chorý (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 1
1. Poluvrijeme: 9 / 2. Poluvrijeme: 10
Pobjede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

80%

4P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
50%

3P / 6 utakmica

80%

4P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
67.3

Težina Lige: 93.0, Kvaliteta Protivnika: 68.2

53.4

Težina Lige: 58.0, Kvaliteta Protivnika: 50.4

Protiv Elitnih
25%

1P / 4 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.92

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.12

1.86

Stvarno: 1.9 | Razl: +0.04

Korigirana Snaga
55.3

Napad: 31.3, Obrana: 89.9, Forma: 58.7

73.7

Napad: 65.5, Obrana: 75.8, Forma: 82.7

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

1
2

16-30'

4
1

31-45'

3
3

46-60'

6

61-75'

1
1

76-90+'

4
Getafe
Slavia Prague
Getafe

Analiza Snage

55.3

Ukupno

Napad 31.3
Obrana 89.9
Forma 58.7
Dosljednost 38.8
Slavia Prague

Analiza Snage

73.7

Ukupno

Napad 65.5
Obrana 75.8
Forma 82.7
Dosljednost 68.5

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

93.0 vs 58.0

Kvaliteta Protivnika

68.2 vs 50.4

Protiv Elitnih

25% vs 0%
Getafe logo Getafe
N
Oviedo (66%)
I
Rayo (74%)
I
Barcelona (86%)
P
Real Sociedad (66%)
I
Levante (76%)
P
Athletic (55%)
P
Espanyol (55%)
I
Atlético (66%)
Slavia Prague logo Slavia Prague
P
Sparta Prague (54%)
P
Liberec (48%)
P
Olomouc (46%)
I
Hradec Kr. (64%)
N
Plzeň (59%)
P
Ostrava (39%)
P
Zlín (46%)
P
Sparta Prague (54%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Oviedo G
0 - 0 N
66%
Rayo D
0 - 2 I
74%
Barcelona D
0 - 2 I
86%
Real Sociedad G
1 - 0 P
66%
Levante G
0 - 1 I
76%
Athletic D
2 - 0 P
55%
Espanyol G
2 - 1 P
55%
Atlético G
0 - 1 I
66%
Betis D
2 - 0 P
68%
Real Madrid G
1 - 0 P
70%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Sparta Prague D
3 - 2 P
54%
Liberec G
2 - 1 P
48%
Olomouc D
2 - 1 P
46%
Hradec Kr. G
1 - 2 I
64%
Plzeň D
0 - 0 N
59%
Ostrava G
2 - 0 P
39%
Zlín G
3 - 1 P
46%
Sparta Prague D
3 - 1 P
54%
Dukla G
2 - 0 P
51%
Liberec D
1 - 0 P
43%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Getafe se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 67.3) u usporedbi s Slavia Prague (SoS: 53.4). To znači da statistike Getafe imaju veću težinu.

Napad Slavia Prague je na drugoj razini, s prosjekom od 1.9 golova po utakmici i T. Chorý na čelu s 5 golova. Getafe postiže samo 0.8 po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s Getafe koji prima 0.7 i Slavia Prague koji prima 0.8 po utakmici.

Getafe se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 4 utakmica.

Slavia Prague se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Faktor domaćeg terena ide u korist Slavia Prague, s 80% pobjeda kod kuće.

Slavia Prague je jak tim u gostima s 80% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.1 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — malo vjerojatno.

Slavia Prague se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (73.7 vs 55.3), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Getafe

Getafe

VS
Slavia Prague

Slavia Prague

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više