Preskoči na sadržaj
Usporedi Hajduk vs Sion

Hajduk vs Sion Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Hajduk i Sion: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Hajduk Hajduk Domaćin
Sion Sion Gost
Hajduk
48.5
I P N I N P P P P I

Zadnjih 10 Utakmica

Sion
66.0
P P P P P N P N I N

Osvojene Kategorije

4

Hajduk

2

Neriješeno

9

Sion

Radar Učinka

Hajduk
Sion

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
50%

5P, 2N, 3I

60%

6P, 3N, 1I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

0.5

5 / 10 utakmica

Gol Razlika
+7

+7

+14

+14

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
M. Livaja (5 golova)
W. Boteli (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 10 / 2. Poluvrijeme: 8
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 12
Pobjede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
35.3

Težina Lige: 45.0, Kvaliteta Protivnika: 49.4

48.3

Težina Lige: 48.0, Kvaliteta Protivnika: 48.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.55

Stvarno: 1.8 | Razl: +0.25

1.92

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.02

Korigirana Snaga
48.5

Napad: 51.2, Obrana: 54.0, Forma: 42.6

66.0

Napad: 62.3, Obrana: 81.9, Forma: 59.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

2
4

16-30'

4
3

31-45'

1
4

46-60'

2
2

61-75'

7
3

76-90+'

3
Hajduk
Sion
Hajduk

Analiza Snage

48.5

Ukupno

Napad 51.2
Obrana 54.0
Forma 42.6
Dosljednost 45.7
Sion

Analiza Snage

66.0

Ukupno

Napad 62.3
Obrana 81.9
Forma 59.0
Dosljednost 61.3

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

45.0 vs 48.0

Kvaliteta Protivnika

49.4 vs 48.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Hajduk logo Hajduk
I
Dinamo Zagreb (76%)
P
Varaždin (48%)
N
Rijeka (48%)
I
Osijek (40%)
N
Slaven (40%)
P
Gorica (44%)
P
Istra (46%)
P
Vukovar (37%)
Sion logo Sion
P
Thun (48%)
P
St.Gallen (64%)
P
Basel (55%)
P
Lausanne (38%)
P
GC Zürich (32%)
N
St.Gallen (55%)
P
Zürich (37%)
N
Winterthur (38%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Dinamo Zagreb G
0 - 2 I
76%
Varaždin D
3 - 1 P
48%
Rijeka G
0 - 0 N
48%
Osijek D
0 - 1 I
40%
Slaven G
2 - 2 N
40%
Gorica D
1 - 0 P
44%
Istra G
3 - 1 P
46%
Vukovar G
6 - 0 P
37%
Lokomotiva D
2 - 1 P
44%
Dinamo Zagreb D
1 - 3 I
71%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Thun D
2 - 0 P
48%
St.Gallen G
3 - 0 P
64%
Basel G
2 - 0 P
55%
Lausanne D
3 - 0 P
38%
GC Zürich G
4 - 0 P
32%
St.Gallen D
1 - 1 N
55%
Zürich G
2 - 1 P
37%
Winterthur D
1 - 1 N
38%
Lugano G
1 - 2 I
55%
Servette G
0 - 0 N
63%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Sion se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 48.3) u usporedbi s Hajduk (SoS: 35.3). To znači da statistike Sion imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Hajduk na prosjeku 1.8 i Sion na 1.9 golova po utakmici.

Sion ima obrambenu prednost, primajući 0.5 po utakmici naspram 1.1 Hajduk.

Sion se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Sion je jak tim u gostima s 67% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.7 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Sion se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (66.0 vs 48.5), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Hajduk

Hajduk

VS
Sion

Sion

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više