Preskoči na sadržaj
Usporedi Heerenveen vs Tondela

Heerenveen vs Tondela Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Heerenveen i Tondela: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Heerenveen Heerenveen Domaćin
Tondela Tondela Gost
Heerenveen
57.1
I P P I P N P P P I

Zadnjih 10 Utakmica

Tondela
37.0
P P N I I N I N I N

Osvojene Kategorije

11

Heerenveen

2

Neriješeno

2

Tondela

Radar Učinka

Heerenveen
Tondela

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
60%

6P, 1N, 3I

20%

2P, 4N, 4I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
+4

+4

-7

-7

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
J. Trenskow (4 golova)
Rony Lopes (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 10 / 2. Poluvrijeme: 8
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 6
Pobjede Kod Kuće
100%

4P / 4 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
33%

2P / 6 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
52.6

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 58.9

52.7

Težina Lige: 79.0, Kvaliteta Protivnika: 60.4

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.03

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.23

0.92

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.02

Korigirana Snaga
57.1

Napad: 61.6, Obrana: 54.7, Forma: 61.6

37.0

Napad: 30.8, Obrana: 47.9, Forma: 20.5

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2
3

16-30'

1
5

31-45'

4

46-60'

2
3

61-75'

1
2

76-90+'

3
Heerenveen
Tondela
Heerenveen

Analiza Snage

57.1

Ukupno

Napad 61.6
Obrana 54.7
Forma 61.6
Dosljednost 43.3
Tondela

Analiza Snage

37.0

Ukupno

Napad 30.8
Obrana 47.9
Forma 20.5
Dosljednost 64.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 79.0

Kvaliteta Protivnika

58.9 vs 60.4

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Heerenveen logo Heerenveen
I
NAC (54%)
P
Volendam (54%)
P
Fortuna (56%)
I
AZ (72%)
P
Heracles (36%)
N
NEC (69%)
P
Telstar (64%)
P
Excelsior (60%)
Tondela logo Tondela
P
Moreirense (50%)
P
Casa Pia (53%)
N
Sporting (75%)
I
Nacional (52%)
I
Porto (74%)
N
Gil Vicente (55%)
I
Vitória SC (59%)
N
AVS (59%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
NAC G
0 - 2 I
54%
Volendam G
2 - 0 P
54%
Fortuna D
2 - 1 P
56%
AZ G
0 - 3 I
72%
Heracles D
4 - 1 P
36%
NEC G
2 - 2 N
69%
Telstar D
3 - 0 P
64%
Excelsior G
2 - 1 P
60%
Sparta D
2 - 1 P
44%
PSV G
1 - 3 I
80%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Moreirense D
2 - 0 P
50%
Casa Pia G
1 - 0 P
53%
Sporting G
2 - 2 N
75%
Nacional D
0 - 2 I
52%
Porto G
0 - 2 I
74%
Gil Vicente D
2 - 2 N
55%
Vitória SC G
0 - 5 I
59%
AVS D
0 - 0 N
59%
Rio Ave D
0 - 1 I
61%
Santa Clara D
2 - 2 N
66%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 52.6 vs 52.7), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Heerenveen ima napadačku prednost s 1.8 golova po utakmici naspram 0.9 Tondela.

Obje obrane su usporedive, s Heerenveen koji prima 1.4 i Tondela koji prima 1.6 po utakmici.

Faktor domaćeg terena ide u korist Heerenveen, s 100% pobjeda kod kuće.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.9 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Heerenveen se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (57.1 vs 37.0), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Heerenveen

Heerenveen

VS
Tondela

Tondela

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više