Preskoči na sadržaj
Usporedi Heidenheim vs Köln

Heidenheim vs Köln Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Heidenheim i Köln: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Heidenheim Heidenheim Domaćin
Köln Köln Gost
Heidenheim
48.6
P N P I P N N I I I

Zadnjih 10 Utakmica

Köln
41.1
I N I N P N N N I I

Osvojene Kategorije

10

Heidenheim

4

Neriješeno

1

Köln

Radar Učinka

Heidenheim
Köln

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 3N, 4I

10%

1P, 5N, 4I

Golova po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.5

15 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

-4

-4

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

90%

9 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
B. Zivzivadze (5 golova)
S. El Mala (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 11
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 9
Pobjede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
59.3

Težina Lige: 91.0, Kvaliteta Protivnika: 65.4

58.7

Težina Lige: 91.0, Kvaliteta Protivnika: 63.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.61

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.71

1.87

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.37

Korigirana Snaga
48.6

Napad: 69.2, Obrana: 40.1, Forma: 32.8

41.1

Napad: 54.4, Obrana: 39.9, Forma: 10.9

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

4
3

16-30'

2

31-45'

2
2

46-60'

4

61-75'

3
5

76-90+'

6
Heidenheim
Köln
Heidenheim

Analiza Snage

48.6

Ukupno

Napad 69.2
Obrana 40.1
Forma 32.8
Dosljednost 53.2
Köln

Analiza Snage

41.1

Ukupno

Napad 54.4
Obrana 39.9
Forma 10.9
Dosljednost 77.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

91.0 vs 91.0

Kvaliteta Protivnika

65.4 vs 63.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Heidenheim logo Heidenheim
P
Köln (62%)
N
Bayern Munich (86%)
P
St. Pauli (50%)
I
Freiburg (72%)
P
Union Berlin (52%)
N
M'gladbach (68%)
N
Leverkusen (65%)
I
Frankfurt (67%)
Köln logo Köln
I
Heidenheim (62%)
N
Union Berlin (57%)
I
Leverkusen (65%)
N
St. Pauli (55%)
P
Bremen (62%)
N
Frankfurt (67%)
N
M'gladbach (63%)
N
Hamburg (63%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Köln G
3 - 1 P
62%
Bayern Munich G
3 - 3 N
86%
St. Pauli D
2 - 0 P
50%
Freiburg G
1 - 2 I
72%
Union Berlin D
3 - 1 P
52%
M'gladbach G
2 - 2 N
68%
Leverkusen D
3 - 3 N
65%
Frankfurt G
0 - 1 I
67%
Hoffenheim D
2 - 4 I
65%
Bremen G
0 - 2 I
67%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Heidenheim D
1 - 3 I
62%
Union Berlin G
2 - 2 N
57%
Leverkusen D
1 - 2 I
65%
St. Pauli G
1 - 1 N
55%
Bremen D
3 - 1 P
62%
Frankfurt G
2 - 2 N
67%
M'gladbach D
3 - 3 N
63%
Hamburg G
1 - 1 N
63%
Dortmund D
1 - 2 I
71%
Augsburg G
0 - 2 I
71%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 59.3 vs 58.7), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Heidenheim ima napadačku prednost s 1.9 golova po utakmici naspram 1.5 Köln.

Obje obrane su usporedive, s Heidenheim koji prima 1.9 i Köln koji prima 1.9 po utakmici.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.6 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Heidenheim ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 7.5 bodova sugerira konkurentan meč.

U German Bundesliga (2026-05-10), Heidenheim je pobijedio Köln rezultatom 1-3. Heidenheim je ostvario ovaj rezultat u gostima — pobjeda kod Köln pokazuje pravu kvalitetu. Köln će željeti revanš za ovaj poraz. Heidenheim će imati psihološku prednost od ove pobjede.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Heidenheim

Heidenheim

VS
Köln

Köln

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više