Preskoči na sadržaj
Usporedi Heidenheim vs Lausanne

Heidenheim vs Lausanne Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Heidenheim i Lausanne: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Heidenheim Heidenheim Domaćin
Lausanne Lausanne Gost
Heidenheim
48.6
P N P I P N N I I I

Zadnjih 10 Utakmica

Lausanne
33.3
I I I P I P I I P P

Osvojene Kategorije

8

Heidenheim

4

Neriješeno

3

Lausanne

Radar Učinka

Heidenheim
Lausanne

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 3N, 4I

40%

4P, 0N, 6I

Golova po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

-8

-8

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
B. Zivzivadze (5 golova)
Omar Janneh (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 11
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 5
Pobjede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
59.3

Težina Lige: 91.0, Kvaliteta Protivnika: 65.4

36.8

Težina Lige: 49.0, Kvaliteta Protivnika: 49.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.61

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.71

1.05

Stvarno: 1.2 | Razl: +0.15

Korigirana Snaga
48.6

Napad: 69.2, Obrana: 40.1, Forma: 32.8

33.3

Napad: 34.7, Obrana: 28.9, Forma: 34.7

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1
3

16-30'

3
2

31-45'

2
2

46-60'

3
4

61-75'

2
5

76-90+'

1
Heidenheim
Lausanne
Heidenheim

Analiza Snage

48.6

Ukupno

Napad 69.2
Obrana 40.1
Forma 32.8
Dosljednost 53.2
Lausanne

Analiza Snage

33.3

Ukupno

Napad 34.7
Obrana 28.9
Forma 34.7
Dosljednost 35.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

91.0 vs 49.0

Kvaliteta Protivnika

65.4 vs 49.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Heidenheim logo Heidenheim
P
Köln (62%)
N
Bayern Munich (86%)
P
St. Pauli (50%)
I
Freiburg (72%)
P
Union Berlin (52%)
N
M'gladbach (68%)
N
Leverkusen (65%)
I
Frankfurt (67%)
Lausanne logo Lausanne
I
Servette (70%)
I
Winterthur (46%)
I
Luzern (56%)
P
Zürich (37%)
I
Sion (66%)
P
Winterthur (38%)
I
Luzern (57%)
I
Young Boys (50%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Köln G
3 - 1 P
62%
Bayern Munich G
3 - 3 N
86%
St. Pauli D
2 - 0 P
50%
Freiburg G
1 - 2 I
72%
Union Berlin D
3 - 1 P
52%
M'gladbach G
2 - 2 N
68%
Leverkusen D
3 - 3 N
65%
Frankfurt G
0 - 1 I
67%
Hoffenheim D
2 - 4 I
65%
Bremen G
0 - 2 I
67%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Servette G
0 - 2 I
70%
Winterthur G
1 - 2 I
46%
Luzern D
1 - 3 I
56%
Zürich D
3 - 0 P
37%
Sion G
0 - 3 I
66%
Winterthur D
2 - 1 P
38%
Luzern G
0 - 4 I
57%
Young Boys D
0 - 2 I
50%
GC Zürich G
3 - 2 P
32%
Zürich G
2 - 1 P
38%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Heidenheim se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 59.3) u usporedbi s Lausanne (SoS: 36.8). To znači da statistike Heidenheim imaju veću težinu.

Heidenheim ima napadačku prednost s 1.9 golova po utakmici naspram 1.2 Lausanne.

Obje obrane su usporedive, s Heidenheim koji prima 1.9 i Lausanne koji prima 2.0 po utakmici.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.5 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Heidenheim se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (48.6 vs 33.3), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Heidenheim

Heidenheim

VS
Lausanne

Lausanne

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više