Preskoči na sadržaj
Usporedi Heidenheim vs Nantes

Heidenheim vs Nantes Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Heidenheim i Nantes: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Heidenheim Heidenheim Domaćin
Nantes Nantes Gost
Heidenheim
48.6
P N P I P N N I I I

Zadnjih 10 Utakmica

Nantes
38.1
I P I I N N N I I I

Osvojene Kategorije

11

Heidenheim

2

Neriješeno

2

Nantes

Radar Učinka

Heidenheim
Nantes

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 3N, 4I

10%

1P, 3N, 6I

Golova po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

0.7

7 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
0

0

-5

-5

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
B. Zivzivadze (5 golova)
M. Abline (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 11
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 4
Pobjede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
17%

1P / 6 utakmica

0%

0P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
59.3

Težina Lige: 91.0, Kvaliteta Protivnika: 65.4

57.4

Težina Lige: 86.0, Kvaliteta Protivnika: 65.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.61

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.71

0.95

Stvarno: 0.7 | Razl: -0.25

Korigirana Snaga
48.6

Napad: 69.2, Obrana: 40.1, Forma: 32.8

38.1

Napad: 25.1, Obrana: 64.4, Forma: 10.7

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

2
3

16-30'

2

31-45'

1
2

46-60'

4
4

61-75'

5

76-90+'

Heidenheim
Nantes
Heidenheim

Analiza Snage

48.6

Ukupno

Napad 69.2
Obrana 40.1
Forma 32.8
Dosljednost 53.2
Nantes

Analiza Snage

38.1

Ukupno

Napad 25.1
Obrana 64.4
Forma 10.7
Dosljednost 74.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

91.0 vs 86.0

Kvaliteta Protivnika

65.4 vs 65.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Heidenheim logo Heidenheim
P
Köln (62%)
N
Bayern Munich (86%)
P
St. Pauli (50%)
I
Freiburg (72%)
P
Union Berlin (52%)
N
M'gladbach (68%)
N
Leverkusen (65%)
I
Frankfurt (67%)
Nantes logo Nantes
I
Lens (76%)
P
Marseille (61%)
I
Rennes (80%)
I
Paris SG (84%)
N
Brest (56%)
N
Auxerre (71%)
N
Metz (48%)
I
Strasbourg (55%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Köln G
3 - 1 P
62%
Bayern Munich G
3 - 3 N
86%
St. Pauli D
2 - 0 P
50%
Freiburg G
1 - 2 I
72%
Union Berlin D
3 - 1 P
52%
M'gladbach G
2 - 2 N
68%
Leverkusen D
3 - 3 N
65%
Frankfurt G
0 - 1 I
67%
Hoffenheim D
2 - 4 I
65%
Bremen G
0 - 2 I
67%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lens G
0 - 1 I
76%
Marseille D
3 - 0 P
61%
Rennes G
1 - 2 I
80%
Paris SG G
0 - 3 I
84%
Brest D
1 - 1 N
56%
Auxerre G
0 - 0 N
71%
Metz G
0 - 0 N
48%
Strasbourg D
2 - 3 I
55%
Angers D
0 - 1 I
47%
Lille G
0 - 1 I
78%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 59.3 vs 57.4), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Napad Heidenheim je na drugoj razini, s prosjekom od 1.9 golova po utakmici i B. Zivzivadze na čelu s 5 golova. Nantes postiže samo 0.7 po utakmici.

Nantes ima obrambenu prednost, primajući 1.2 po utakmici naspram 1.9 Heidenheim.

Nantes se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 5 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.9 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Heidenheim ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 10.5 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Heidenheim

Heidenheim

VS
Nantes

Nantes

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više