Preskoči na sadržaj
Usporedi Hoffenheim vs Benfica

Hoffenheim vs Benfica Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Hoffenheim i Benfica: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Hoffenheim Hoffenheim Domaćin
Benfica Benfica Gost
Hoffenheim
51.5
P N P P N I I N P I

Zadnjih 10 Utakmica

Benfica
75.2
N N P P P N P P N P

Osvojene Kategorije

0

Hoffenheim

1

Neriješeno

14

Benfica

Radar Učinka

Hoffenheim
Benfica

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 3N, 3I

60%

6P, 4N, 0I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

2.2

22 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

1.1

11 / 10 utakmica

Gol Razlika
-2

-2

+11

+11

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
A. Kramarić (4 golova)
A. Schjelderup (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 11 / 2. Poluvrijeme: 5
1. Poluvrijeme: 9 / 2. Poluvrijeme: 13
Pobjede Kod Kuće
33%

2P / 6 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
50%

2P / 4 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
65.5

Težina Lige: 91.0, Kvaliteta Protivnika: 65.3

65.6

Težina Lige: 79.0, Kvaliteta Protivnika: 61.3

Protiv Elitnih
25%

1P / 4 utakmica

50%

1P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.05

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.45

2.52

Stvarno: 2.2 | Razl: -0.32

Korigirana Snaga
51.5

Napad: 61.6, Obrana: 46.2, Forma: 46.2

75.2

Napad: 84.8, Obrana: 73.2, Forma: 69.4

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

5
5

16-30'

3
4

31-45'

1
3

46-60'

3

61-75'

4
3

76-90+'

6
Hoffenheim
Benfica
Hoffenheim

Analiza Snage

51.5

Ukupno

Napad 61.6
Obrana 46.2
Forma 46.2
Dosljednost 50.5
Benfica

Analiza Snage

75.2

Ukupno

Napad 84.8
Obrana 73.2
Forma 69.4
Dosljednost 71.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

91.0 vs 79.0

Kvaliteta Protivnika

65.3 vs 61.3

Protiv Elitnih

25% vs 50%
Hoffenheim logo Hoffenheim
P
Bremen (62%)
N
Stuttgart (70%)
P
Hamburg (63%)
P
Dortmund (71%)
N
Augsburg (71%)
I
Mainz 05 (65%)
I
Leipzig (84%)
N
Wolfsburg (50%)
Benfica logo Benfica
N
Braga (64%)
N
Famalicão (74%)
P
Moreirense (50%)
P
Sporting (75%)
P
Nacional (52%)
N
Casa Pia (53%)
P
Vitória SC (54%)
P
Arouca (62%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Bremen D
1 - 0 P
62%
Stuttgart D
3 - 3 N
70%
Hamburg G
2 - 1 P
63%
Dortmund D
2 - 1 P
71%
Augsburg G
2 - 2 N
71%
Mainz 05 D
1 - 2 I
65%
Leipzig G
0 - 5 I
84%
Wolfsburg D
1 - 1 N
50%
Heidenheim G
4 - 2 P
67%
St. Pauli D
0 - 1 I
50%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Braga D
2 - 2 N
64%
Famalicão G
2 - 2 N
74%
Moreirense D
4 - 1 P
50%
Sporting G
2 - 1 P
75%
Nacional D
2 - 0 P
52%
Casa Pia G
1 - 1 N
53%
Vitória SC D
3 - 0 P
54%
Arouca G
2 - 1 P
62%
Porto D
2 - 2 N
69%
Gil Vicente G
2 - 1 P
60%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 65.5 vs 65.6), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Benfica ima napadačku prednost s 2.2 golova po utakmici naspram 1.6 Hoffenheim.

Benfica ima obrambenu prednost, primajući 1.1 po utakmici naspram 1.8 Hoffenheim.

Hoffenheim se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 4 utakmica.

Benfica je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.4 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Benfica se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (75.2 vs 51.5), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
Benfica

Benfica

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više