Preskoči na sadržaj
Usporedi Hoffenheim vs Standard

Hoffenheim vs Standard Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Hoffenheim i Standard: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Hoffenheim Hoffenheim Domaćin
Standard Standard Gost
Hoffenheim
51.5
P N P P N I I N P I

Zadnjih 10 Utakmica

Standard
65.8
P P N I P I P N N P

Osvojene Kategorije

4

Hoffenheim

2

Neriješeno

9

Standard

Radar Učinka

Hoffenheim
Standard

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 3N, 3I

50%

5P, 3N, 2I

Golova po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Gol Razlika
-2

-2

+8

+8

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
A. Kramarić (4 golova)
C. Nielsen (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 11 / 2. Poluvrijeme: 5
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 14
Pobjede Kod Kuće
33%

2P / 6 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
50%

2P / 4 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
65.5

Težina Lige: 91.0, Kvaliteta Protivnika: 65.3

66.9

Težina Lige: 59.5, Kvaliteta Protivnika: 51.8

Protiv Elitnih
25%

1P / 4 utakmica

100%

1P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.05

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.45

1.77

Stvarno: 1.7 | Razl: -0.07

Korigirana Snaga
51.5

Napad: 61.6, Obrana: 46.2, Forma: 46.2

65.8

Napad: 66.2, Obrana: 81.8, Forma: 58.5

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

5

16-30'

4

31-45'

3
3

46-60'

2

61-75'

4
3

76-90+'

8
Hoffenheim
Standard
Hoffenheim

Analiza Snage

51.5

Ukupno

Napad 61.6
Obrana 46.2
Forma 46.2
Dosljednost 50.5
Standard

Analiza Snage

65.8

Ukupno

Napad 66.2
Obrana 81.8
Forma 58.5
Dosljednost 53.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

91.0 vs 59.5

Kvaliteta Protivnika

65.3 vs 51.8

Protiv Elitnih

25% vs 100%
Hoffenheim logo Hoffenheim
P
Bremen (62%)
N
Stuttgart (70%)
P
Hamburg (63%)
P
Dortmund (71%)
N
Augsburg (71%)
I
Mainz 05 (65%)
I
Leipzig (84%)
N
Wolfsburg (50%)
Standard logo Standard
P
OHL (35%)
P
Antwerp (45%)
N
Genk (54%)
I
Antwerp (40%)
P
Charleroi (51%)
I
Westerlo (57%)
P
OHL (52%)
N
Westerlo (57%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Bremen D
1 - 0 P
62%
Stuttgart D
3 - 3 N
70%
Hamburg G
2 - 1 P
63%
Dortmund D
2 - 1 P
71%
Augsburg G
2 - 2 N
71%
Mainz 05 D
1 - 2 I
65%
Leipzig G
0 - 5 I
84%
Wolfsburg D
1 - 1 N
50%
Heidenheim G
4 - 2 P
67%
St. Pauli D
0 - 1 I
50%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
OHL D
2 - 1 P
35%
Antwerp G
5 - 0 P
45%
Genk G
1 - 1 N
54%
Antwerp D
1 - 2 I
40%
Charleroi G
2 - 1 P
51%
Westerlo D
1 - 2 I
57%
OHL G
3 - 1 P
52%
Westerlo D
0 - 0 N
57%
Antwerp G
1 - 1 N
57%
ZW G
1 - 0 P
70%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 65.5 vs 66.9), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Hoffenheim na prosjeku 1.6 i Standard na 1.7 golova po utakmici.

U obrani Standard je daleko superiorniji, primajući samo 0.9 golova po utakmici uz 3 čistih mreža, dok Hoffenheim prima 1.8 po utakmici.

Hoffenheim se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 4 utakmica.

Standard je jak tim u gostima s 67% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.0 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Standard ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 14.3 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Hoffenheim

Hoffenheim

VS
Standard

Standard

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više