Preskoči na sadržaj
Usporedi Inter Milan vs LNZ Cherkasy

Inter Milan vs LNZ Cherkasy Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Inter Milan i LNZ Cherkasy: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Inter Milan Inter Milan Domaćin
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Gost
Inter Milan
78.9
P P N P P P P N N I

Zadnjih 10 Utakmica

LNZ Cherkasy
60.7
N N N I N P P P P I

Osvojene Kategorije

11

Inter Milan

1

Neriješeno

3

LNZ Cherkasy

Radar Učinka

Inter Milan
LNZ Cherkasy

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
60%

6P, 3N, 1I

40%

4P, 4N, 2I

Golova po Utakmici
2.4

24 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
+12

+12

+6

+6

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
M. Thuram (6 golova)
M. Assinor (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 9 / 2. Poluvrijeme: 15
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 10
Pobjede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
72.3

Težina Lige: 85.5, Kvaliteta Protivnika: 65.9

67.6

Težina Lige: 98.0, Kvaliteta Protivnika: 71.2

Protiv Elitnih
60%

3P / 5 utakmica

14%

1P / 7 utakmica

Očekivani golovi (xG)
3.22

Stvarno: 2.4 | Razl: -0.82

1.53

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.13

Korigirana Snaga
78.9

Napad: 97.8, Obrana: 73.4, Forma: 73.4

60.7

Napad: 54.9, Obrana: 86.2, Forma: 47.0

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

2

16-30'

1
1

31-45'

2
9

46-60'

3
4

61-75'

3
5

76-90+'

5
Inter Milan
LNZ Cherkasy
Inter Milan

Analiza Snage

78.9

Ukupno

Napad 97.8
Obrana 73.4
Forma 73.4
Dosljednost 61.3
LNZ Cherkasy

Analiza Snage

60.7

Ukupno

Napad 54.9
Obrana 86.2
Forma 47.0
Dosljednost 56.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

85.5 vs 98.0

Kvaliteta Protivnika

65.9 vs 71.2

Protiv Elitnih

60% vs 14%
Inter Milan logo Inter Milan
P
Lazio (76%)
P
Parma (57%)
N
Torino (74%)
P
Como (53%)
P
Cagliari (53%)
P
Como (76%)
P
Roma (70%)
N
Fiorentina (71%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
N
Dynamo Kyiv (78%)
N
Karpaty Lviv (86%)
N
Metalist 1925 (74%)
I
Kolos (83%)
N
Shakhtar D (78%)
P
Kryvbas KR (76%)
P
Rukh Vynnyky (49%)
P
Oleksandria (44%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lazio G
3 - 0 P
76%
Parma D
2 - 0 P
57%
Torino G
2 - 2 N
74%
Como D
3 - 2 P
53%
Cagliari D
3 - 0 P
53%
Como G
4 - 3 P
76%
Roma D
5 - 2 P
70%
Fiorentina G
1 - 1 N
71%
Atalanta D
1 - 1 N
64%
AC Milan G
0 - 1 I
65%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Dynamo Kyiv D
0 - 0 N
78%
Karpaty Lviv G
0 - 0 N
86%
Metalist 1925 D
1 - 1 N
74%
Kolos G
0 - 1 I
83%
Shakhtar D D
2 - 2 N
78%
Kryvbas KR G
3 - 0 P
76%
Rukh Vynnyky G
2 - 1 P
49%
Oleksandria D
2 - 0 P
44%
Veres Rivne G
3 - 0 P
67%
Polissya D
1 - 3 I
77%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 72.3 vs 67.6), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Napad Inter Milan je na drugoj razini, s prosjekom od 2.4 golova po utakmici i M. Thuram na čelu s 6 golova. LNZ Cherkasy postiže samo 1.4 po utakmici.

LNZ Cherkasy ima obrambenu prednost, primajući 0.8 po utakmici naspram 1.2 Inter Milan.

Inter Milan je dokazao svoju vrijednost protiv elitnih protivnika, pobijedivši u 3 od 5 utakmica.

LNZ Cherkasy se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 7 utakmica.

Faktor domaćeg terena ide u korist Inter Milan, s 80% pobjeda kod kuće.

LNZ Cherkasy je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.9 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Inter Milan se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (78.9 vs 60.7), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Inter Milan

Inter Milan

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više