Preskoči na sadržaj
Usporedi Istra vs Heerenveen

Istra vs Heerenveen Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Istra i Heerenveen: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Istra Istra Domaćin
Heerenveen Heerenveen Gost
Istra
35.8
P P I I I I I P P I

Zadnjih 10 Utakmica

Heerenveen
57.1
I P P I P N P P P I

Osvojene Kategorije

2

Istra

4

Neriješeno

9

Heerenveen

Radar Učinka

Istra
Heerenveen

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 0N, 6I

60%

6P, 1N, 3I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.8

18 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Gol Razlika
-3

-3

+4

+4

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
40%

4 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
S. Prevljak (4 golova)
J. Trenskow (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 4
1. Poluvrijeme: 10 / 2. Poluvrijeme: 8
Pobjede Kod Kuće
33%

2P / 6 utakmica

100%

4P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
50%

2P / 4 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
34.5

Težina Lige: 45.0, Kvaliteta Protivnika: 47.2

52.6

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 58.9

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.93

Stvarno: 1.0 | Razl: +0.07

2.03

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.23

Korigirana Snaga
35.8

Napad: 28.2, Obrana: 47.9, Forma: 33.8

57.1

Napad: 61.6, Obrana: 54.7, Forma: 61.6

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1
2

16-30'

3
1

31-45'

5

46-60'

4
1

61-75'

3
3

76-90+'

2
Istra
Heerenveen
Istra

Analiza Snage

35.8

Ukupno

Napad 28.2
Obrana 47.9
Forma 33.8
Dosljednost 35.2
Heerenveen

Analiza Snage

57.1

Ukupno

Napad 61.6
Obrana 54.7
Forma 61.6
Dosljednost 43.3

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

45.0 vs 80.0

Kvaliteta Protivnika

47.2 vs 58.9

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Istra logo Istra
P
Osijek (46%)
P
Slaven (35%)
I
Gorica (50%)
I
Dinamo Zagreb (71%)
I
Vukovar (32%)
I
Lokomotiva (49%)
I
Hajduk (53%)
P
Varaždin (48%)
Heerenveen logo Heerenveen
I
NAC (54%)
P
Volendam (54%)
P
Fortuna (56%)
I
AZ (72%)
P
Heracles (36%)
N
NEC (69%)
P
Telstar (64%)
P
Excelsior (60%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Osijek G
1 - 0 P
46%
Slaven D
3 - 1 P
35%
Gorica G
0 - 1 I
50%
Dinamo Zagreb D
0 - 2 I
71%
Vukovar D
1 - 2 I
32%
Lokomotiva G
0 - 2 I
49%
Hajduk D
1 - 3 I
53%
Varaždin D
2 - 1 P
48%
Rijeka G
2 - 0 P
48%
Osijek D
0 - 1 I
40%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
NAC G
0 - 2 I
54%
Volendam G
2 - 0 P
54%
Fortuna D
2 - 1 P
56%
AZ G
0 - 3 I
72%
Heracles D
4 - 1 P
36%
NEC G
2 - 2 N
69%
Telstar D
3 - 0 P
64%
Excelsior G
2 - 1 P
60%
Sparta D
2 - 1 P
44%
PSV G
1 - 3 I
80%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Heerenveen se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 52.6) u usporedbi s Istra (SoS: 34.5). To znači da statistike Heerenveen imaju veću težinu.

Heerenveen ima napadačku prednost s 1.8 golova po utakmici naspram 1.0 Istra.

Obje obrane su usporedive, s Istra koji prima 1.3 i Heerenveen koji prima 1.4 po utakmici.

Faktor domaćeg terena ide u korist Heerenveen, s 100% pobjeda kod kuće.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.8 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Heerenveen se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (57.1 vs 35.8), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Istra

Istra

VS
Heerenveen

Heerenveen

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više