Preskoči na sadržaj
Usporedi Karpaty Lviv vs Veres Rivne

Karpaty Lviv vs Veres Rivne Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Karpaty Lviv i Veres Rivne: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Karpaty Lviv Karpaty Lviv Domaćin
Veres Rivne Veres Rivne Gost
Karpaty Lviv
71.6
N I N P N P P P P N

Zadnjih 10 Utakmica

Veres Rivne
42.7
I N N I P I P N I N

Osvojene Kategorije

12

Karpaty Lviv

2

Neriješeno

1

Veres Rivne

Radar Učinka

Karpaty Lviv
Veres Rivne

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
50%

5P, 4N, 1I

20%

2P, 4N, 4I

Golova po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.4

4 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Gol Razlika
+13

+13

-4

-4

Čista Mreža
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Y. Kostenko (4 golova)
I. Kharatin (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 10
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 7
Pobjede Kod Kuće
50%

2P / 4 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
50%

3P / 6 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
66.8

Težina Lige: 98.0, Kvaliteta Protivnika: 64.7

63.0

Težina Lige: 98.0, Kvaliteta Protivnika: 68.0

Protiv Elitnih
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 6 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.96

Stvarno: 1.7 | Razl: -0.26

1.36

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.36

Korigirana Snaga
71.6

Napad: 66.2, Obrana: 100, Forma: 58.4

42.7

Napad: 37.7, Obrana: 60.3, Forma: 22.6

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
2

16-30'

3

31-45'

2
5

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Karpaty Lviv
Veres Rivne
Karpaty Lviv

Analiza Snage

71.6

Ukupno

Napad 66.2
Obrana 100
Forma 58.4
Dosljednost 61.3
Veres Rivne

Analiza Snage

42.7

Ukupno

Napad 37.7
Obrana 60.3
Forma 22.6
Dosljednost 64.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

98.0 vs 98.0

Kvaliteta Protivnika

64.7 vs 68.0

Protiv Elitnih

20% vs 0%
Karpaty Lviv logo Karpaty Lviv
N
Metalist 1925 (79%)
I
Kryvbas KR (76%)
N
LNZ Cherkasy (74%)
P
Rukh Vynnyky (49%)
N
Epitsentr (79%)
P
Oleksandria (44%)
P
Dynamo Kyiv (83%)
P
Obolon (58%)
Veres Rivne logo Veres Rivne
I
Kryvbas KR (71%)
N
Rukh Vynnyky (49%)
N
Epitsentr (74%)
I
Zorya (80%)
P
Oleksandria (49%)
I
Metalist 1925 (79%)
P
Obolon (58%)
N
Polissya (82%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Metalist 1925 G
2 - 2 N
79%
Kryvbas KR G
0 - 1 I
76%
LNZ Cherkasy D
0 - 0 N
74%
Rukh Vynnyky G
3 - 0 P
49%
Epitsentr G
0 - 0 N
79%
Oleksandria D
2 - 0 P
44%
Dynamo Kyiv G
1 - 0 P
83%
Obolon D
4 - 0 P
58%
SK Poltava G
4 - 0 P
50%
Kudrivka D
1 - 1 N
55%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kryvbas KR D
1 - 3 I
71%
Rukh Vynnyky G
0 - 0 N
49%
Epitsentr D
3 - 3 N
74%
Zorya G
0 - 2 I
80%
Oleksandria G
3 - 0 P
49%
Metalist 1925 G
0 - 4 I
79%
Obolon D
2 - 0 P
58%
Polissya G
1 - 1 N
82%
Kolos D
0 - 1 I
78%
Kudrivka G
0 - 0 N
60%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 66.8 vs 63.0), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Karpaty Lviv ima napadačku prednost s 1.7 golova po utakmici naspram 1.0 Veres Rivne.

U obrani Karpaty Lviv je daleko superiorniji, primajući samo 0.4 golova po utakmici uz 7 čistih mreža, dok Veres Rivne prima 1.4 po utakmici.

Karpaty Lviv se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 5 utakmica.

Veres Rivne se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 6 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.2 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — malo vjerojatno.

Karpaty Lviv se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (71.6 vs 42.7), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Karpaty Lviv

Karpaty Lviv

VS
Veres Rivne

Veres Rivne

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više