Preskoči na sadržaj
Usporedi Karviná vs Fenerbahçe

Karviná vs Fenerbahçe Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Karviná i Fenerbahçe: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Karviná Karviná Domaćin
Fenerbahçe Fenerbahçe Gost
Karviná
40.4
P I I P P I N I I I

Zadnjih 10 Utakmica

Fenerbahçe
69.6
P P I N P P P I P N

Osvojene Kategorije

1

Karviná

3

Neriješeno

11

Fenerbahçe

Radar Učinka

Karviná
Fenerbahçe

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 1N, 6I

60%

6P, 2N, 2I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

2.2

22 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

+9

+9

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Kahuan Vinícius (2 golova)
Talisca (6 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 5
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 17
Pobjede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

80%

4P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
55.3

Težina Lige: 58.0, Kvaliteta Protivnika: 53.5

64.1

Težina Lige: 72.0, Kvaliteta Protivnika: 58.8

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.36

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.16

2.42

Stvarno: 2.2 | Razl: -0.22

Korigirana Snaga
40.4

Napad: 42.1, Obrana: 45.6, Forma: 31.6

69.6

Napad: 83.7, Obrana: 64.7, Forma: 68.5

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

2
1

16-30'

1
3

31-45'

1
1

46-60'

5
2

61-75'

6
3

76-90+'

7
Karviná
Fenerbahçe
Karviná

Analiza Snage

40.4

Ukupno

Napad 42.1
Obrana 45.6
Forma 31.6
Dosljednost 46.0
Fenerbahçe

Analiza Snage

69.6

Ukupno

Napad 83.7
Obrana 64.7
Forma 68.5
Dosljednost 52.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

58.0 vs 72.0

Kvaliteta Protivnika

53.5 vs 58.8

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Karviná logo Karviná
P
Pardubice (62%)
I
Pardubice (57%)
I
Ml. Boleslav (61%)
P
Dukla (51%)
P
Liberec (43%)
I
Sparta Prague (59%)
N
Olomouc (51%)
I
Pardubice (57%)
Fenerbahçe logo Fenerbahçe
P
Konyaspor (66%)
P
Başakşehir (66%)
I
Galatasaray (69%)
N
Rize (59%)
P
Kayseri (49%)
P
Beşiktaş (60%)
P
Gaziantep (49%)
I
Fatih (60%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Pardubice G
3 - 1 P
62%
Pardubice D
1 - 2 I
57%
Ml. Boleslav D
0 - 3 I
61%
Dukla G
2 - 1 P
51%
Liberec D
3 - 1 P
43%
Sparta Prague G
0 - 2 I
59%
Olomouc G
2 - 2 N
51%
Pardubice D
1 - 2 I
57%
Slovácko D
0 - 2 I
45%
Jablonec G
0 - 1 I
49%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Konyaspor G
3 - 0 P
66%
Başakşehir D
3 - 1 P
66%
Galatasaray G
0 - 3 I
69%
Rize D
2 - 2 N
59%
Kayseri G
4 - 0 P
49%
Beşiktaş D
1 - 0 P
60%
Gaziantep D
4 - 1 P
49%
Fatih G
0 - 2 I
60%
Samsunspor D
3 - 2 P
62%
Antalyaspor G
2 - 2 N
48%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 55.3 vs 64.1), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Napad Fenerbahçe je na drugoj razini, s prosjekom od 2.2 golova po utakmici i Talisca na čelu s 6 golova. Karviná postiže samo 1.2 po utakmici.

Fenerbahçe ima obrambenu prednost, primajući 1.3 po utakmici naspram 1.7 Karviná.

Karviná se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Fenerbahçe se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Faktor domaćeg terena ide u korist Fenerbahçe, s 80% pobjeda kod kuće.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.2 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Fenerbahçe se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (69.6 vs 40.4), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Karviná

Karviná

VS
Fenerbahçe

Fenerbahçe

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više