Preskoči na sadržaj
Usporedi Karviná vs Go Ahead

Karviná vs Go Ahead Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Karviná i Go Ahead: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Karviná Karviná Domaćin
Go Ahead Go Ahead Gost
Karviná
40.4
P I I P P I N I I I

Zadnjih 10 Utakmica

Go Ahead
56.1
I N N N P I P I P P

Osvojene Kategorije

4

Karviná

2

Neriješeno

9

Go Ahead

Radar Učinka

Karviná
Go Ahead

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 1N, 6I

40%

4P, 3N, 3I

Golova po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

+8

+8

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Kahuan Vinícius (2 golova)
J. Breum (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 5
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 12
Pobjede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
55.3

Težina Lige: 58.0, Kvaliteta Protivnika: 53.5

53.2

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 60.7

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.36

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.16

2.0

Stvarno: 2.0 | Razl: 0.0

Korigirana Snaga
40.4

Napad: 42.1, Obrana: 45.6, Forma: 31.6

56.1

Napad: 68.8, Obrana: 61.9, Forma: 41.3

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

4
1

16-30'

2
3

31-45'

2
1

46-60'

5
2

61-75'

4
3

76-90+'

3
Karviná
Go Ahead
Karviná

Analiza Snage

40.4

Ukupno

Napad 42.1
Obrana 45.6
Forma 31.6
Dosljednost 46.0
Go Ahead

Analiza Snage

56.1

Ukupno

Napad 68.8
Obrana 61.9
Forma 41.3
Dosljednost 50.5

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

58.0 vs 80.0

Kvaliteta Protivnika

53.5 vs 60.7

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Karviná logo Karviná
P
Pardubice (62%)
I
Pardubice (57%)
I
Ml. Boleslav (61%)
P
Dukla (51%)
P
Liberec (43%)
I
Sparta Prague (59%)
N
Olomouc (51%)
I
Pardubice (57%)
Go Ahead logo Go Ahead
I
PSV (75%)
N
Sparta (49%)
N
AZ (67%)
N
Groningen (66%)
P
Zwolle (54%)
I
Utrecht (75%)
P
NAC (49%)
I
Twente (76%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Pardubice G
3 - 1 P
62%
Pardubice D
1 - 2 I
57%
Ml. Boleslav D
0 - 3 I
61%
Dukla G
2 - 1 P
51%
Liberec D
3 - 1 P
43%
Sparta Prague G
0 - 2 I
59%
Olomouc G
2 - 2 N
51%
Pardubice D
1 - 2 I
57%
Slovácko D
0 - 2 I
45%
Jablonec G
0 - 1 I
49%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
PSV D
1 - 4 I
75%
Sparta G
2 - 2 N
49%
AZ D
0 - 0 N
67%
Groningen G
0 - 0 N
66%
Zwolle D
5 - 0 P
54%
Utrecht G
0 - 2 I
75%
NAC D
6 - 0 P
49%
Twente D
1 - 4 I
76%
Excelsior G
1 - 0 P
60%
Heracles D
4 - 0 P
36%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 55.3 vs 53.2), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Go Ahead ima napadačku prednost s 2.0 golova po utakmici naspram 1.2 Karviná.

Go Ahead ima obrambenu prednost, primajući 1.2 po utakmici naspram 1.7 Karviná.

Karviná se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Go Ahead se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.1 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Go Ahead se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (56.1 vs 40.4), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Karviná

Karviná

VS
Go Ahead

Go Ahead

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više