Preskoči na sadržaj
Usporedi Köln vs Mechelen

Köln vs Mechelen Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Köln i Mechelen: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Köln Köln Domaćin
Mechelen Mechelen Gost
Köln
41.1
I N I N P N N N I I

Zadnjih 10 Utakmica

Mechelen
26.6
I P I I I I N I P I

Osvojene Kategorije

9

Köln

3

Neriješeno

3

Mechelen

Radar Učinka

Köln
Mechelen

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
10%

1P, 5N, 4I

20%

2P, 1N, 7I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.9

19 / 10 utakmica

2.4

24 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

-16

-16

Čista Mreža
0%

0 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
90%

9 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
S. El Mala (4 golova)
B. Boersma (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 9
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 4
Pobjede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
58.7

Težina Lige: 91.0, Kvaliteta Protivnika: 63.6

44.7

Težina Lige: 59.5, Kvaliteta Protivnika: 59.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.87

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.37

0.83

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.03

Korigirana Snaga
41.1

Napad: 54.4, Obrana: 39.9, Forma: 10.9

26.6

Napad: 25.3, Obrana: 18.9, Forma: 18.9

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

1

16-30'

2
2

31-45'

46-60'

2
3

61-75'

1
6

76-90+'

2
Köln
Mechelen
Köln

Analiza Snage

41.1

Ukupno

Napad 54.4
Obrana 39.9
Forma 10.9
Dosljednost 77.2
Mechelen

Analiza Snage

26.6

Ukupno

Napad 25.3
Obrana 18.9
Forma 18.9
Dosljednost 57.7

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

91.0 vs 59.5

Kvaliteta Protivnika

63.6 vs 59.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Köln logo Köln
I
Heidenheim (62%)
N
Union Berlin (57%)
I
Leverkusen (65%)
N
St. Pauli (55%)
P
Bremen (62%)
N
Frankfurt (67%)
N
M'gladbach (63%)
N
Hamburg (63%)
Mechelen logo Mechelen
I
R. Union SG (69%)
P
Gent (46%)
I
Sint-Truiden (44%)
I
Club Brugge (71%)
I
Anderlecht (35%)
I
R. Union SG (75%)
N
Gent (63%)
I
Club Brugge (83%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Heidenheim D
1 - 3 I
62%
Union Berlin G
2 - 2 N
57%
Leverkusen D
1 - 2 I
65%
St. Pauli G
1 - 1 N
55%
Bremen D
3 - 1 P
62%
Frankfurt G
2 - 2 N
67%
M'gladbach D
3 - 3 N
63%
Hamburg G
1 - 1 N
63%
Dortmund D
1 - 2 I
71%
Augsburg G
0 - 2 I
71%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
R. Union SG G
0 - 3 I
69%
Gent D
1 - 0 P
46%
Sint-Truiden D
1 - 4 I
44%
Club Brugge G
1 - 6 I
71%
Anderlecht D
1 - 2 I
35%
R. Union SG D
0 - 1 I
75%
Gent G
1 - 1 N
63%
Club Brugge G
1 - 4 I
83%
Anderlecht D
1 - 0 P
47%
Gent G
1 - 3 I
63%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Köln se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 58.7) u usporedbi s Mechelen (SoS: 44.7). To znači da statistike Köln imaju veću težinu.

Köln ima napadačku prednost s 1.5 golova po utakmici naspram 0.8 Mechelen.

Köln ima obrambenu prednost, primajući 1.9 po utakmici naspram 2.4 Mechelen.

Mechelen se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.3 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Köln ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 14.5 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Köln

Köln

VS
Mechelen

Mechelen

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više