Preskoči na sadržaj
Usporedi Kolos vs Go Ahead

Kolos vs Go Ahead Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Kolos i Go Ahead: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Kolos Kolos Domaćin
Go Ahead Go Ahead Gost
Kolos
69.0
P P P P N N P N I P

Zadnjih 10 Utakmica

Go Ahead
56.1
I N N N P I P I P P

Osvojene Kategorije

8

Kolos

1

Neriješeno

6

Go Ahead

Radar Učinka

Kolos
Go Ahead

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
60%

6P, 3N, 1I

40%

4P, 3N, 3I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

2.0

20 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.6

6 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
+5

+5

+8

+8

Čista Mreža
70%

7 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
20%

2 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
20%

2 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
A. Salabai (3 golova)
J. Breum (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 7
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 12
Pobjede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
72.1

Težina Lige: 98.0, Kvaliteta Protivnika: 65.3

53.2

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 60.7

Protiv Elitnih
40%

2P / 5 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.53

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.43

2.0

Stvarno: 2.0 | Razl: 0.0

Korigirana Snaga
69.0

Napad: 44.8, Obrana: 97.7, Forma: 73.3

56.1

Napad: 68.8, Obrana: 61.9, Forma: 41.3

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

4
2

16-30'

2
1

31-45'

2
1

46-60'

5
2

61-75'

4
4

76-90+'

3
Kolos
Go Ahead
Kolos

Analiza Snage

69.0

Ukupno

Napad 44.8
Obrana 97.7
Forma 73.3
Dosljednost 61.3
Go Ahead

Analiza Snage

56.1

Ukupno

Napad 68.8
Obrana 61.9
Forma 41.3
Dosljednost 50.5

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

98.0 vs 80.0

Kvaliteta Protivnika

65.3 vs 60.7

Protiv Elitnih

40% vs 0%
Kolos logo Kolos
P
Kudrivka (55%)
P
Oleksandria (49%)
P
SK Poltava (45%)
P
LNZ Cherkasy (74%)
N
Rukh Vynnyky (49%)
N
Metalist 1925 (74%)
P
Veres Rivne (67%)
N
Zorya (75%)
Go Ahead logo Go Ahead
I
PSV (75%)
N
Sparta (49%)
N
AZ (67%)
N
Groningen (66%)
P
Zwolle (54%)
I
Utrecht (75%)
P
NAC (49%)
I
Twente (76%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Kudrivka D
1 - 0 P
55%
Oleksandria G
3 - 0 P
49%
SK Poltava D
2 - 0 P
45%
LNZ Cherkasy D
1 - 0 P
74%
Rukh Vynnyky G
1 - 1 N
49%
Metalist 1925 D
0 - 0 N
74%
Veres Rivne G
1 - 0 P
67%
Zorya D
1 - 1 N
75%
Epitsentr G
0 - 4 I
79%
Karpaty Lviv G
1 - 0 P
86%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
PSV D
1 - 4 I
75%
Sparta G
2 - 2 N
49%
AZ D
0 - 0 N
67%
Groningen G
0 - 0 N
66%
Zwolle D
5 - 0 P
54%
Utrecht G
0 - 2 I
75%
NAC D
6 - 0 P
49%
Twente D
1 - 4 I
76%
Excelsior G
1 - 0 P
60%
Heracles D
4 - 0 P
36%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Kolos se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 72.1) u usporedbi s Go Ahead (SoS: 53.2). To znači da statistike Kolos imaju veću težinu.

Go Ahead ima napadačku prednost s 2.0 golova po utakmici naspram 1.1 Kolos.

Kolos ima obrambenu prednost, primajući 0.6 po utakmici naspram 1.2 Go Ahead.

Kolos se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 2 od 5 utakmica.

Go Ahead se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Kolos je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.5 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — malo vjerojatno.

Kolos ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 12.9 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Kolos

Kolos

VS
Go Ahead

Go Ahead

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više