Preskoči na sadržaj
Usporedi KuPS vs Zlín

KuPS vs Zlín Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite KuPS i Zlín: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

KuPS KuPS Domaćin
Zlín Zlín Gost
KuPS
40.4
N I N P N P P I I N

Zadnjih 10 Utakmica

Zlín
37.7
I N P I P I I I I P

Osvojene Kategorije

5

KuPS

3

Neriješeno

7

Zlín

Radar Učinka

KuPS
Zlín

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 4N, 3I

30%

3P, 1N, 6I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

2.5

25 / 10 utakmica

Gol Razlika
-1

-1

-9

-9

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

90%

9 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
J. Moreno (4 golova)
T. Poznar (6 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 7
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 8
Pobjede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
40.8

Težina Lige: 54.9, Kvaliteta Protivnika: 53.9

55.7

Težina Lige: 58.0, Kvaliteta Protivnika: 54.1

Protiv Elitnih
0%

0P / 2 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.05

Stvarno: 1.1 | Razl: +0.05

1.65

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.05

Korigirana Snaga
40.4

Napad: 33.3, Obrana: 54.5, Forma: 27.2

37.7

Napad: 56.4, Obrana: 17.6, Forma: 31.7

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

3

16-30'

1
1

31-45'

4
4

46-60'

1

61-75'

3
3

76-90+'

4
KuPS
Zlín
KuPS

Analiza Snage

40.4

Ukupno

Napad 33.3
Obrana 54.5
Forma 27.2
Dosljednost 57.7
Zlín

Analiza Snage

37.7

Ukupno

Napad 56.4
Obrana 17.6
Forma 31.7
Dosljednost 46.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

54.9 vs 58.0

Kvaliteta Protivnika

53.9 vs 54.1

Protiv Elitnih

0% vs 0%
KuPS logo KuPS
N
SJK (43%)
I
Oulu (53%)
N
HJK (50%)
P
Oulu (50%)
N
Jaro (44%)
P
Gnistan (39%)
P
Ilves (43%)
I
Lech (77%)
Zlín logo Zlín
I
Teplice (49%)
N
Ml. Boleslav (66%)
P
Dukla (46%)
I
Pardubice (62%)
P
Teplice (49%)
I
Bohemians (58%)
I
Jablonec (44%)
I
Slavia Prague (69%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
SJK D
0 - 0 N
43%
Oulu G
0 - 2 I
53%
HJK D
1 - 1 N
50%
Oulu D
3 - 2 P
50%
Jaro G
1 - 1 N
44%
Gnistan D
1 - 0 P
39%
Ilves G
3 - 1 P
43%
Lech G
0 - 1 I
77%
Lech D
0 - 2 I
72%
Crystal Palace G
2 - 2 N
68%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Teplice D
2 - 4 I
49%
Ml. Boleslav G
1 - 1 N
66%
Dukla D
2 - 1 P
46%
Pardubice G
1 - 3 I
62%
Teplice D
3 - 2 P
49%
Bohemians G
1 - 2 I
58%
Jablonec D
0 - 3 I
44%
Slavia Prague D
1 - 3 I
69%
Ostrava G
2 - 6 I
39%
Plzeň D
3 - 0 P
59%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Zlín se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 55.7) u usporedbi s KuPS (SoS: 40.8). To znači da statistike Zlín imaju veću težinu.

Zlín ima napadačku prednost s 1.6 golova po utakmici naspram 1.1 KuPS.

U obrani KuPS je daleko superiorniji, primajući samo 1.2 golova po utakmici uz 2 čistih mreža, dok Zlín prima 2.5 po utakmici.

Zlín se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.2 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Ovo je pravi bacanje novčića. Oba tima su izuzetno ujednačena u svim pokazateljima.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

KuPS

KuPS

VS
Zlín

Zlín

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više