Preskoči na sadržaj
Usporedi Larissa vs Fortuna

Larissa vs Fortuna Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Larissa i Fortuna: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Larissa Larissa Domaćin
Fortuna Fortuna Gost
Larissa
37.4
N N N I N I I I N N

Zadnjih 10 Utakmica

Fortuna
43.6
P I I N I I P I P P

Osvojene Kategorije

3

Larissa

2

Neriješeno

10

Fortuna

Radar Učinka

Larissa
Fortuna

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
0%

0P, 6N, 4I

40%

4P, 1N, 5I

Golova po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.5

15 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

-4

-4

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

90%

9 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Ľ. Tupta (3 golova)
K. Sierhuis (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 1 / 2. Poluvrijeme: 8
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 7
Pobjede Kod Kuće
0%

0P / 5 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
55.2

Težina Lige: 56.0, Kvaliteta Protivnika: 54.6

54.1

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 63.1

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.95

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.05

1.77

Stvarno: 1.5 | Razl: -0.27

Korigirana Snaga
37.4

Napad: 31.6, Obrana: 56.1, Forma: 0.0

43.6

Napad: 52.0, Obrana: 38.2, Forma: 41.6

Analiza Vremena Golova

0-15'

2

16-30'

4
1

31-45'

1
4

46-60'

6

61-75'

2
4

76-90+'

Larissa
Fortuna
Larissa

Analiza Snage

37.4

Ukupno

Napad 31.6
Obrana 56.1
Forma 0.0
Dosljednost 92.8
Fortuna

Analiza Snage

43.6

Ukupno

Napad 52.0
Obrana 38.2
Forma 41.6
Dosljednost 39.7

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 80.0

Kvaliteta Protivnika

54.6 vs 63.1

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Larissa logo Larissa
N
Panaitolikos (53%)
N
Asteras (56%)
N
Panserraikos (54%)
I
Panserraikos (49%)
N
Kifisia (49%)
I
Atromitos (59%)
I
Panaitolikos (48%)
I
Asteras (61%)
Fortuna logo Fortuna
P
Zwolle (54%)
I
Feyenoord (67%)
I
Heerenveen (72%)
N
NAC (49%)
I
AZ (72%)
I
Twente (76%)
P
Volendam (54%)
I
Telstar (64%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Panaitolikos G
1 - 1 N
53%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Panserraikos G
1 - 1 N
54%
Panserraikos D
0 - 1 I
49%
Kifisia D
1 - 1 N
49%
Atromitos G
2 - 3 I
59%
Panaitolikos D
1 - 2 I
48%
Asteras G
1 - 3 I
61%
Olympiakos G
0 - 0 N
61%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Zwolle D
3 - 2 P
54%
Feyenoord D
1 - 2 I
67%
Heerenveen G
1 - 2 I
72%
NAC D
1 - 1 N
49%
AZ G
0 - 2 I
72%
Twente D
1 - 2 I
76%
Volendam G
2 - 1 P
54%
Telstar D
1 - 4 I
64%
NEC G
3 - 2 P
69%
Excelsior D
2 - 1 P
54%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 55.2 vs 54.1), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Fortuna ima napadačku prednost s 1.5 golova po utakmici naspram 0.9 Larissa.

Larissa ima obrambenu prednost, primajući 1.4 po utakmici naspram 1.9 Fortuna.

Larissa se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Fortuna se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.8 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Fortuna ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 6.2 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Larissa

Larissa

VS
Fortuna

Fortuna

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više