Preskoči na sadržaj
Usporedi Larissa vs Kocaelispor

Larissa vs Kocaelispor Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Larissa i Kocaelispor: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Larissa Larissa Domaćin
Kocaelispor Kocaelispor Gost
Larissa
37.4
N N N I N I I I N N

Zadnjih 10 Utakmica

Kocaelispor
36.8
I N I N N N I I P I

Osvojene Kategorije

6

Larissa

4

Neriješeno

5

Kocaelispor

Radar Učinka

Larissa
Kocaelispor

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
0%

0P, 6N, 4I

10%

1P, 4N, 5I

Golova po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

0.5

5 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

-8

-8

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Ľ. Tupta (3 golova)
S. Dursun (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 1 / 2. Poluvrijeme: 8
1. Poluvrijeme: 2 / 2. Poluvrijeme: 3
Pobjede Kod Kuće
0%

0P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
55.2

Težina Lige: 56.0, Kvaliteta Protivnika: 54.6

64.6

Težina Lige: 72.0, Kvaliteta Protivnika: 59.6

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.95

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.05

0.51

Stvarno: 0.5 | Razl: -0.01

Korigirana Snaga
37.4

Napad: 31.6, Obrana: 56.1, Forma: 0.0

36.8

Napad: 19.1, Obrana: 64.9, Forma: 11.5

Analiza Vremena Golova

0-15'

1

16-30'

1
1

31-45'

4

46-60'

1

61-75'

1
4

76-90+'

1
Larissa
Kocaelispor
Larissa

Analiza Snage

37.4

Ukupno

Napad 31.6
Obrana 56.1
Forma 0.0
Dosljednost 92.8
Kocaelispor

Analiza Snage

36.8

Ukupno

Napad 19.1
Obrana 64.9
Forma 11.5
Dosljednost 75.7

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 72.0

Kvaliteta Protivnika

54.6 vs 59.6

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Larissa logo Larissa
N
Panaitolikos (53%)
N
Asteras (56%)
N
Panserraikos (54%)
I
Panserraikos (49%)
N
Kifisia (49%)
I
Atromitos (59%)
I
Panaitolikos (48%)
I
Asteras (61%)
Kocaelispor logo Kocaelispor
I
Fatih (55%)
N
Kasımpaşa (57%)
I
Gençlerbirliği (50%)
N
Göztepe (59%)
N
Galatasaray (69%)
N
Başakşehir (66%)
I
Alanyaspor (61%)
I
Konyaspor (61%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Panaitolikos G
1 - 1 N
53%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Panserraikos G
1 - 1 N
54%
Panserraikos D
0 - 1 I
49%
Kifisia D
1 - 1 N
49%
Atromitos G
2 - 3 I
59%
Panaitolikos D
1 - 2 I
48%
Asteras G
1 - 3 I
61%
Olympiakos G
0 - 0 N
61%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Fatih D
0 - 1 I
55%
Kasımpaşa G
1 - 1 N
57%
Gençlerbirliği G
0 - 1 I
50%
Göztepe D
1 - 1 N
59%
Galatasaray G
1 - 1 N
69%
Başakşehir D
0 - 0 N
66%
Alanyaspor G
0 - 5 I
61%
Konyaspor D
1 - 2 I
61%
Eyüp G
1 - 0 P
58%
Beşiktaş D
0 - 1 I
60%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 55.2 vs 64.6), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Larissa ima napadačku prednost s 0.9 golova po utakmici naspram 0.5 Kocaelispor.

Obje obrane su usporedive, s Larissa koji prima 1.4 i Kocaelispor koji prima 1.3 po utakmici.

Larissa se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Kocaelispor se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.0 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Ovo je pravi bacanje novčića. Oba tima su izuzetno ujednačena u svim pokazateljima.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Larissa

Larissa

VS
Kocaelispor

Kocaelispor

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više