Preskoči na sadržaj
Usporedi Larissa vs Real Madrid

Larissa vs Real Madrid Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Larissa i Real Madrid: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Larissa Larissa Domaćin
Real Madrid Real Madrid Gost
Larissa
37.4
N N N I N I I I N N

Zadnjih 10 Utakmica

Real Madrid
53.3
I P N P I N I I P P

Osvojene Kategorije

1

Larissa

3

Neriješeno

11

Real Madrid

Radar Učinka

Larissa
Real Madrid

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
0%

0P, 6N, 4I

40%

4P, 2N, 4I

Golova po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

0

0

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
80%

8 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Ľ. Tupta (3 golova)
Vinícius Júnior (8 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 1 / 2. Poluvrijeme: 8
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 10
Pobjede Kod Kuće
0%

0P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
55.2

Težina Lige: 56.0, Kvaliteta Protivnika: 54.6

67.5

Težina Lige: 94.2, Kvaliteta Protivnika: 73.2

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.95

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.05

2.0

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.4

Korigirana Snaga
37.4

Napad: 31.6, Obrana: 56.1, Forma: 0.0

53.3

Napad: 62.7, Obrana: 54.8, Forma: 47.0

Analiza Vremena Golova

0-15'

1

16-30'

4
1

31-45'

1
4

46-60'

5

61-75'

3
4

76-90+'

2
Larissa
Real Madrid
Larissa

Analiza Snage

37.4

Ukupno

Napad 31.6
Obrana 56.1
Forma 0.0
Dosljednost 92.8
Real Madrid

Analiza Snage

53.3

Ukupno

Napad 62.7
Obrana 54.8
Forma 47.0
Dosljednost 44.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 94.2

Kvaliteta Protivnika

54.6 vs 73.2

Protiv Elitnih

0% vs 17%
Larissa logo Larissa
N
Panaitolikos (53%)
N
Asteras (56%)
N
Panserraikos (54%)
I
Panserraikos (49%)
N
Kifisia (49%)
I
Atromitos (59%)
I
Panaitolikos (48%)
I
Asteras (61%)
Real Madrid logo Real Madrid
I
Barcelona (91%)
P
Espanyol (55%)
N
Betis (73%)
P
Alavés (60%)
I
Bayern Munich (88%)
N
Girona (59%)
I
Bayern Munich (83%)
I
Mallorca (73%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Panaitolikos G
1 - 1 N
53%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Panserraikos G
1 - 1 N
54%
Panserraikos D
0 - 1 I
49%
Kifisia D
1 - 1 N
49%
Atromitos G
2 - 3 I
59%
Panaitolikos D
1 - 2 I
48%
Asteras G
1 - 3 I
61%
Olympiakos G
0 - 0 N
61%
Asteras D
1 - 1 N
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Barcelona G
0 - 2 I
91%
Espanyol G
2 - 0 P
55%
Betis G
1 - 1 N
73%
Alavés D
2 - 1 P
60%
Bayern Munich G
3 - 4 I
88%
Girona D
1 - 1 N
59%
Bayern Munich D
1 - 2 I
83%
Mallorca G
1 - 2 I
73%
Atlético D
3 - 2 P
61%
Man City G
2 - 1 P
89%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Real Madrid se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 67.5) u usporedbi s Larissa (SoS: 55.2). To znači da statistike Real Madrid imaju veću težinu.

Real Madrid ima napadačku prednost s 1.6 golova po utakmici naspram 0.9 Larissa.

Obje obrane su usporedive, s Larissa koji prima 1.4 i Real Madrid koji prima 1.6 po utakmici.

Larissa se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Real Madrid se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 6 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.8 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Real Madrid se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (53.3 vs 37.4), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Larissa

Larissa

VS
Real Madrid

Real Madrid

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više