Preskoči na sadržaj
Usporedi Lechia vs Rayo

Lechia vs Rayo Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Lechia i Rayo: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Lechia Lechia Domaćin
Rayo Rayo Gost
Lechia
43.7
I I I N I P P I P N

Zadnjih 10 Utakmica

Rayo
65.9
N P P P N P I I P P

Osvojene Kategorije

3

Lechia

1

Neriješeno

11

Rayo

Radar Učinka

Lechia
Rayo

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 2N, 5I

60%

6P, 2N, 2I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Gol Razlika
-2

-2

+4

+4

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
T. Bobček (3 golova)
Alemão (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 10
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 9
Pobjede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
54.2

Težina Lige: 57.0, Kvaliteta Protivnika: 52.4

69.3

Težina Lige: 87.0, Kvaliteta Protivnika: 63.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.37

Stvarno: 1.5 | Razl: +0.13

1.74

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.34

Korigirana Snaga
43.7

Napad: 52.1, Obrana: 45.2, Forma: 31.3

65.9

Napad: 55.7, Obrana: 79.5, Forma: 71.6

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
2

16-30'

1
1

31-45'

2
4

46-60'

3
3

61-75'

3
3

76-90+'

4
Lechia
Rayo
Lechia

Analiza Snage

43.7

Ukupno

Napad 52.1
Obrana 45.2
Forma 31.3
Dosljednost 49.3
Rayo

Analiza Snage

65.9

Ukupno

Napad 55.7
Obrana 79.5
Forma 71.6
Dosljednost 52.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 87.0

Kvaliteta Protivnika

52.4 vs 63.0

Protiv Elitnih

0% vs 50%
Lechia logo Lechia
I
Widzew (59%)
I
Radomiak (58%)
I
Raków (54%)
N
Piast (53%)
I
Wisła Płock (47%)
P
Kielce (43%)
P
Pogoń (49%)
I
GKS Katowice (64%)
Rayo logo Rayo
N
Girona (59%)
P
Strasbourg (57%)
P
Getafe (72%)
P
Strasbourg (52%)
N
Real Sociedad (61%)
P
Espanyol (50%)
I
AEK Athens (75%)
I
Mallorca (73%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Widzew G
1 - 3 I
59%
Radomiak G
1 - 3 I
58%
Raków D
1 - 2 I
54%
Piast D
1 - 1 N
53%
Wisła Płock G
0 - 1 I
47%
Kielce D
4 - 2 P
43%
Pogoń D
2 - 1 P
49%
GKS Katowice G
0 - 2 I
64%
Jagiellonia D
3 - 0 P
48%
Arka G
2 - 2 N
49%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Girona D
1 - 1 N
59%
Strasbourg G
1 - 0 P
57%
Getafe G
2 - 0 P
72%
Strasbourg D
1 - 0 P
52%
Real Sociedad D
3 - 3 N
61%
Espanyol D
1 - 0 P
50%
AEK Athens G
1 - 3 I
75%
Mallorca G
0 - 3 I
73%
AEK Athens D
3 - 0 P
70%
Elche D
1 - 0 P
61%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Rayo se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 69.3) u usporedbi s Lechia (SoS: 54.2). To znači da statistike Rayo imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Lechia na prosjeku 1.5 i Rayo na 1.4 golova po utakmici.

Rayo ima obrambenu prednost, primajući 1.0 po utakmici naspram 1.7 Lechia.

Lechia se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Rayo je dokazao svoju vrijednost protiv elitnih protivnika, pobijedivši u 2 od 4 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.8 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Rayo se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (65.9 vs 43.7), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Lechia

Lechia

VS
Rayo

Rayo

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više