Preskoči na sadržaj
Usporedi Lechia vs Železničar P

Lechia vs Železničar P Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Lechia i Železničar P: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Lechia Lechia Domaćin
Železničar P Železničar P Gost
Lechia
43.7
I I I N I P P I P N

Zadnjih 10 Utakmica

Železničar P
57.4
N P N N I P P I P N

Osvojene Kategorije

2

Lechia

3

Neriješeno

10

Železničar P

Radar Učinka

Lechia
Železničar P

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 2N, 5I

40%

4P, 4N, 2I

Golova po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Gol Razlika
-2

-2

+8

+8

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
T. Bobček (3 golova)
K. Karikari (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 10
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 11
Pobjede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
54.2

Težina Lige: 57.0, Kvaliteta Protivnika: 52.4

55.1

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 55.2

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.37

Stvarno: 1.5 | Razl: +0.13

1.64

Stvarno: 1.7 | Razl: +0.06

Korigirana Snaga
43.7

Napad: 52.1, Obrana: 45.2, Forma: 31.3

57.4

Napad: 59.6, Obrana: 73.6, Forma: 42.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

2

16-30'

2
1

31-45'

3
4

46-60'

3
3

61-75'

3
3

76-90+'

6
Lechia
Železničar P
Lechia

Analiza Snage

43.7

Ukupno

Napad 52.1
Obrana 45.2
Forma 31.3
Dosljednost 49.3
Železničar P

Analiza Snage

57.4

Ukupno

Napad 59.6
Obrana 73.6
Forma 42.0
Dosljednost 56.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

57.0 vs 55.0

Kvaliteta Protivnika

52.4 vs 55.2

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Lechia logo Lechia
I
Widzew (59%)
I
Radomiak (58%)
I
Raków (54%)
N
Piast (53%)
I
Wisła Płock (47%)
P
Kielce (43%)
P
Pogoń (49%)
I
GKS Katowice (64%)
Železničar P logo Železničar P
N
Radnik (50%)
P
OFK (53%)
N
Vojvodina (68%)
N
Red Star (69%)
I
Partizan (57%)
P
Javor (56%)
P
Novi Pazar (41%)
I
Čukarički (50%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Widzew G
1 - 3 I
59%
Radomiak G
1 - 3 I
58%
Raków D
1 - 2 I
54%
Piast D
1 - 1 N
53%
Wisła Płock G
0 - 1 I
47%
Kielce D
4 - 2 P
43%
Pogoń D
2 - 1 P
49%
GKS Katowice G
0 - 2 I
64%
Jagiellonia D
3 - 0 P
48%
Arka G
2 - 2 N
49%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Radnik D
1 - 1 N
50%
OFK D
2 - 0 P
53%
Vojvodina G
0 - 0 N
68%
Red Star D
2 - 2 N
69%
Partizan G
1 - 2 I
57%
Javor G
2 - 1 P
56%
Novi Pazar D
2 - 0 P
41%
Čukarički G
2 - 3 I
50%
Mladost Lučani D
5 - 0 P
48%
TSC G
0 - 0 N
60%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 54.2 vs 55.1), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Lechia na prosjeku 1.5 i Železničar P na 1.7 golova po utakmici.

Železničar P ima obrambenu prednost, primajući 0.9 po utakmici naspram 1.7 Lechia.

Lechia se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Železničar P se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.9 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Železničar P ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 13.7 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Lechia

Lechia

VS
Železničar P

Železničar P

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više