Preskoči na sadržaj
Usporedi Lens vs Dender

Lens vs Dender Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Lens i Dender: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Lens Lens Domaćin
Dender Dender Gost
Lens
58.8
P N N P P I P I P N

Zadnjih 10 Utakmica

Dender
33.6
I P I I I P I I N N

Osvojene Kategorije

10

Lens

4

Neriješeno

1

Dender

Radar Učinka

Lens
Dender

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
50%

5P, 3N, 2I

20%

2P, 2N, 6I

Golova po Utakmici
2.3

23 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

1.8

18 / 10 utakmica

Gol Razlika
+8

+8

-8

-8

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
F. Thauvin (5 golova)
D. Hrnčár (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 9 / 2. Poluvrijeme: 14
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 3
Pobjede Kod Kuće
100%

5P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
50.7

Težina Lige: 77.8, Kvaliteta Protivnika: 56.0

44.9

Težina Lige: 62.4, Kvaliteta Protivnika: 57.1

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.54

Stvarno: 2.3 | Razl: -0.24

1.01

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.01

Korigirana Snaga
58.8

Napad: 77.2, Obrana: 50.4, Forma: 50.4

33.6

Napad: 31.6, Obrana: 38.0, Forma: 19.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
3

16-30'

2
3

31-45'

3
7

46-60'

2
5

61-75'

1
3

76-90+'

1
Lens
Dender
Lens

Analiza Snage

58.8

Ukupno

Napad 77.2
Obrana 50.4
Forma 50.4
Dosljednost 53.2
Dender

Analiza Snage

33.6

Ukupno

Napad 31.6
Obrana 38.0
Forma 19.0
Dosljednost 59.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

77.8 vs 62.4

Kvaliteta Protivnika

56.0 vs 57.1

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Lens logo Lens
P
Nantes (51%)
N
Nice (60%)
N
Brest (61%)
P
Toulouse (40%)
P
Toulouse (57%)
I
Lille (78%)
P
Angers (47%)
I
Lorient (69%)
Dender logo Dender
I
ZW (59%)
P
La Louvière (38%)
I
Cercle Brugge (51%)
I
Cercle Brugge (46%)
I
ZW (65%)
P
La Louvière (54%)
I
Gent (58%)
I
R. Union SG (80%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Nantes D
1 - 0 P
51%
Nice G
1 - 1 N
60%
Brest G
3 - 3 N
61%
Toulouse D
4 - 1 P
40%
Toulouse D
3 - 2 P
57%
Lille G
0 - 3 I
78%
Angers D
5 - 1 P
47%
Lorient G
1 - 2 I
69%
Metz D
3 - 0 P
43%
Lyon G
2 - 2 N
54%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
ZW G
1 - 2 I
59%
La Louvière D
2 - 1 P
38%
Cercle Brugge G
1 - 2 I
51%
Cercle Brugge D
1 - 4 I
46%
ZW D
1 - 2 I
65%
La Louvière G
1 - 0 P
54%
Gent D
1 - 3 I
58%
R. Union SG G
0 - 2 I
80%
Charleroi D
2 - 2 N
57%
Cercle Brugge G
0 - 0 N
63%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 50.7 vs 44.9), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Napad Lens je na drugoj razini, s prosjekom od 2.3 golova po utakmici i F. Thauvin na čelu s 5 golova. Dender postiže samo 1.0 po utakmici.

Lens ima obrambenu prednost, primajući 1.5 po utakmici naspram 1.8 Dender.

Faktor domaćeg terena ide u korist Lens, s 100% pobjeda kod kuće.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.3 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Lens se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (58.8 vs 33.6), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Lens

Lens

VS
Dender

Dender

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više