Preskoči na sadržaj
Usporedi Lens vs Vojvodina

Lens vs Vojvodina Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Lens i Vojvodina: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Lens Lens Domaćin
Vojvodina Vojvodina Gost
Lens
58.8
P N N P P I P I P N

Zadnjih 10 Utakmica

Vojvodina
57.5
P P N N I P N P P P

Osvojene Kategorije

8

Lens

2

Neriješeno

5

Vojvodina

Radar Učinka

Lens
Vojvodina

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
50%

5P, 3N, 2I

60%

6P, 3N, 1I

Golova po Utakmici
2.3

23 / 10 utakmica

1.7

17 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.5

15 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
+8

+8

+9

+9

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
80%

8 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
F. Thauvin (5 golova)
M. Veličković (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 9 / 2. Poluvrijeme: 14
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 11
Pobjede Kod Kuće
100%

5P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
50.7

Težina Lige: 77.8, Kvaliteta Protivnika: 56.0

40.5

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 52.9

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.54

Stvarno: 2.3 | Razl: -0.24

1.62

Stvarno: 1.7 | Razl: +0.08

Korigirana Snaga
58.8

Napad: 77.2, Obrana: 50.4, Forma: 50.4

57.5

Napad: 51.3, Obrana: 66.4, Forma: 54.3

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

3

16-30'

4
3

31-45'

2
7

46-60'

1
5

61-75'

5
3

76-90+'

5
Lens
Vojvodina
Lens

Analiza Snage

58.8

Ukupno

Napad 77.2
Obrana 50.4
Forma 50.4
Dosljednost 53.2
Vojvodina

Analiza Snage

57.5

Ukupno

Napad 51.3
Obrana 66.4
Forma 54.3
Dosljednost 61.3

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

77.8 vs 55.0

Kvaliteta Protivnika

56.0 vs 52.9

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Lens logo Lens
P
Nantes (51%)
N
Nice (60%)
N
Brest (61%)
P
Toulouse (40%)
P
Toulouse (57%)
I
Lille (78%)
P
Angers (47%)
I
Lorient (69%)
Vojvodina logo Vojvodina
P
Čukarički (46%)
P
Radnik (55%)
N
Železničar P (57%)
N
Partizan (52%)
I
Red Star (74%)
P
Radnički Niš (44%)
N
FK IMT (63%)
P
Napredak (29%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Nantes D
1 - 0 P
51%
Nice G
1 - 1 N
60%
Brest G
3 - 3 N
61%
Toulouse D
4 - 1 P
40%
Toulouse D
3 - 2 P
57%
Lille G
0 - 3 I
78%
Angers D
5 - 1 P
47%
Lorient G
1 - 2 I
69%
Metz D
3 - 0 P
43%
Lyon G
2 - 2 N
54%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Čukarički D
1 - 0 P
46%
Radnik G
4 - 1 P
55%
Železničar P D
0 - 0 N
57%
Partizan D
0 - 0 N
52%
Red Star G
1 - 4 I
74%
Radnički Niš D
3 - 2 P
44%
FK IMT G
0 - 0 N
63%
Napredak D
4 - 1 P
29%
Radnički Krag G
1 - 0 P
57%
Partizan D
3 - 0 P
52%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Lens se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 50.7) u usporedbi s Vojvodina (SoS: 40.5). To znači da statistike Lens imaju veću težinu.

Lens ima napadačku prednost s 2.3 golova po utakmici naspram 1.7 Vojvodina.

Vojvodina ima obrambenu prednost, primajući 0.8 po utakmici naspram 1.5 Lens.

Faktor domaćeg terena ide u korist Lens, s 100% pobjeda kod kuće.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.1 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Ovo je pravi bacanje novčića. Oba tima su izuzetno ujednačena u svim pokazateljima.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Lens

Lens

VS
Vojvodina

Vojvodina

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više