Preskoči na sadržaj
Usporedi Levadiakos vs Malmö

Levadiakos vs Malmö Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Levadiakos i Malmö: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Levadiakos Levadiakos Domaćin
Malmö Malmö Gost
Levadiakos
39.5
P P I N P I I I I N

Zadnjih 10 Utakmica

Malmö
39.9
I I P I P P N I I I

Osvojene Kategorije

3

Levadiakos

4

Neriješeno

8

Malmö

Radar Učinka

Levadiakos
Malmö

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 2N, 5I

30%

3P, 1N, 6I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.7

17 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

-2

-2

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
F. Pedrozo (3 golova)
S. Hakšabanović (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 8
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 7
Pobjede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
54.0

Težina Lige: 56.0, Kvaliteta Protivnika: 52.7

45.2

Težina Lige: 60.5, Kvaliteta Protivnika: 60.1

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 3 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.21

Stvarno: 1.1 | Razl: -0.11

1.44

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.04

Korigirana Snaga
39.5

Napad: 38.1, Obrana: 45.1, Forma: 31.2

39.9

Napad: 44.4, Obrana: 44.4, Forma: 28.6

Analiza Vremena Golova

0-15'

1
1

16-30'

3
2

31-45'

3
3

46-60'

2
3

61-75'

2
2

76-90+'

3
Levadiakos
Malmö
Levadiakos

Analiza Snage

39.5

Ukupno

Napad 38.1
Obrana 45.1
Forma 31.2
Dosljednost 49.3
Malmö

Analiza Snage

39.9

Ukupno

Napad 44.4
Obrana 44.4
Forma 28.6
Dosljednost 46.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

56.0 vs 60.5

Kvaliteta Protivnika

52.7 vs 60.1

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Levadiakos logo Levadiakos
P
Volos (44%)
P
Volos (39%)
I
OFI (49%)
N
Aris (53%)
P
Atromitos (54%)
I
PAOK (59%)
I
Panathinaikos (52%)
I
Kifisia (54%)
Malmö logo Malmö
I
Häcken (58%)
I
Mjällby (54%)
P
AIK (49%)
I
Sirius (65%)
P
Djurgården (59%)
P
GAIS (47%)
N
Örgryte (41%)
I
Genk (70%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Volos G
3 - 0 P
44%
Volos D
5 - 2 P
39%
OFI G
0 - 2 I
49%
Aris D
1 - 1 N
53%
Atromitos D
1 - 0 P
54%
PAOK G
0 - 3 I
59%
Panathinaikos D
1 - 4 I
52%
Kifisia G
0 - 1 I
54%
AEK Athens G
0 - 4 I
67%
Olympiakos D
0 - 0 N
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Häcken G
2 - 3 I
58%
Mjällby D
2 - 3 I
54%
AIK G
1 - 0 P
49%
Sirius D
2 - 3 I
65%
Djurgården G
1 - 0 P
59%
GAIS D
3 - 1 P
47%
Örgryte G
1 - 1 N
41%
Genk G
1 - 2 I
70%
Red Star D
0 - 1 I
81%
Porto G
1 - 2 I
77%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 54.0 vs 45.2), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Levadiakos na prosjeku 1.1 i Malmö na 1.4 golova po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s Levadiakos koji prima 1.7 i Malmö koji prima 1.6 po utakmici.

Levadiakos se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Malmö se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.9 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Ovo je pravi bacanje novčića. Oba tima su izuzetno ujednačena u svim pokazateljima.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Levadiakos

Levadiakos

VS
Malmö

Malmö

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više