Preskoči na sadržaj
Usporedi Lokomotiva vs LNZ Cherkasy

Lokomotiva vs LNZ Cherkasy Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Lokomotiva i LNZ Cherkasy: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Lokomotiva Lokomotiva Domaćin
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy Gost
Lokomotiva
36.1
N I N P P P N I I N

Zadnjih 10 Utakmica

LNZ Cherkasy
60.7
N N N I N P P P P I

Osvojene Kategorije

2

Lokomotiva

1

Neriješeno

12

LNZ Cherkasy

Radar Učinka

Lokomotiva
LNZ Cherkasy

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 4N, 3I

40%

4P, 4N, 2I

Golova po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
-4

-4

+6

+6

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
M. Sušak (2 golova)
M. Assinor (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 5
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 10
Pobjede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
34.9

Težina Lige: 45.0, Kvaliteta Protivnika: 48.3

67.6

Težina Lige: 98.0, Kvaliteta Protivnika: 71.2

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

14%

1P / 7 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.92

Stvarno: 1.0 | Razl: +0.08

1.53

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.13

Korigirana Snaga
36.1

Napad: 28.3, Obrana: 45.3, Forma: 25.5

60.7

Napad: 54.9, Obrana: 86.2, Forma: 47.0

Analiza Vremena Golova

0-15'

2

16-30'

1
2

31-45'

2
3

46-60'

3
2

61-75'

3
1

76-90+'

5
Lokomotiva
LNZ Cherkasy
Lokomotiva

Analiza Snage

36.1

Ukupno

Napad 28.3
Obrana 45.3
Forma 25.5
Dosljednost 57.7
LNZ Cherkasy

Analiza Snage

60.7

Ukupno

Napad 54.9
Obrana 86.2
Forma 47.0
Dosljednost 56.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

45.0 vs 98.0

Kvaliteta Protivnika

48.3 vs 71.2

Protiv Elitnih

0% vs 14%
Lokomotiva logo Lokomotiva
N
Varaždin (54%)
I
Rijeka (44%)
N
Osijek (46%)
P
Slaven (35%)
P
Gorica (50%)
P
Istra (40%)
N
Vukovar (37%)
I
Dinamo Zagreb (71%)
LNZ Cherkasy logo LNZ Cherkasy
N
Dynamo Kyiv (78%)
N
Karpaty Lviv (86%)
N
Metalist 1925 (74%)
I
Kolos (83%)
N
Shakhtar D (78%)
P
Kryvbas KR (76%)
P
Rukh Vynnyky (49%)
P
Oleksandria (44%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Varaždin G
1 - 1 N
54%
Rijeka D
0 - 3 I
44%
Osijek G
0 - 0 N
46%
Slaven D
2 - 1 P
35%
Gorica G
2 - 0 P
50%
Istra D
2 - 0 P
40%
Vukovar G
1 - 1 N
37%
Dinamo Zagreb D
0 - 5 I
71%
Hajduk G
1 - 2 I
58%
Varaždin D
1 - 1 N
48%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Dynamo Kyiv D
0 - 0 N
78%
Karpaty Lviv G
0 - 0 N
86%
Metalist 1925 D
1 - 1 N
74%
Kolos G
0 - 1 I
83%
Shakhtar D D
2 - 2 N
78%
Kryvbas KR G
3 - 0 P
76%
Rukh Vynnyky G
2 - 1 P
49%
Oleksandria D
2 - 0 P
44%
Veres Rivne G
3 - 0 P
67%
Polissya D
1 - 3 I
77%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

LNZ Cherkasy se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 67.6) u usporedbi s Lokomotiva (SoS: 34.9). To znači da statistike LNZ Cherkasy imaju veću težinu.

LNZ Cherkasy ima napadačku prednost s 1.4 golova po utakmici naspram 1.0 Lokomotiva.

LNZ Cherkasy ima obrambenu prednost, primajući 0.8 po utakmici naspram 1.4 Lokomotiva.

LNZ Cherkasy se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 7 utakmica.

LNZ Cherkasy je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.3 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

LNZ Cherkasy se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (60.7 vs 36.1), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Lokomotiva

Lokomotiva

VS
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više