Preskoči na sadržaj
Usporedi Midtjylland vs Dukla

Midtjylland vs Dukla Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Midtjylland i Dukla: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Midtjylland Midtjylland Domaćin
Dukla Dukla Gost
Midtjylland
43.7
N N N P P P N N I I

Zadnjih 10 Utakmica

Dukla
42.2
P I I P I N I P N I

Osvojene Kategorije

6

Midtjylland

8

Neriješeno

1

Dukla

Radar Učinka

Midtjylland
Dukla

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
30%

3P, 5N, 2I

30%

3P, 2N, 5I

Golova po Utakmici
1.3

13 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
+1

+1

-3

-3

Čista Mreža
20%

2 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
70%

7 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
M. Erlić (2 golova)
K. Milla (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 9
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 3
Pobjede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
42.6

Težina Lige: 58.0, Kvaliteta Protivnika: 55.5

55.6

Težina Lige: 58.0, Kvaliteta Protivnika: 54.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 1 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.36

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.06

1.03

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.13

Korigirana Snaga
43.7

Napad: 40.1, Obrana: 55.6, Forma: 27.8

42.2

Napad: 31.7, Obrana: 63.4, Forma: 31.7

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2
1

16-30'

2
1

31-45'

2
4

46-60'

1
2

61-75'

1
4

76-90+'

1
Midtjylland
Dukla
Midtjylland

Analiza Snage

43.7

Ukupno

Napad 40.1
Obrana 55.6
Forma 27.8
Dosljednost 62.8
Dukla

Analiza Snage

42.2

Ukupno

Napad 31.7
Obrana 63.4
Forma 31.7
Dosljednost 49.3

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

58.0 vs 58.0

Kvaliteta Protivnika

55.5 vs 54.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Midtjylland logo Midtjylland
N
Nordsjælland (60%)
N
Viborg (50%)
N
AGF (62%)
P
Sønderjyske (48%)
P
AGF (57%)
P
Brøndby (49%)
N
Sønderjyske (43%)
N
Viborg (55%)
Dukla logo Dukla
P
Ml. Boleslav (66%)
I
Slovácko (45%)
I
Zlín (46%)
P
Slovácko (50%)
I
Karviná (43%)
N
Ml. Boleslav (66%)
I
Pardubice (57%)
P
Jablonec (44%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Nordsjælland G
0 - 0 N
60%
Viborg D
3 - 3 N
50%
AGF G
0 - 0 N
62%
Sønderjyske G
2 - 1 P
48%
AGF D
2 - 1 P
57%
Brøndby G
2 - 1 P
49%
Sønderjyske D
2 - 2 N
43%
Viborg G
1 - 1 N
55%
Nottm Forest D
1 - 2 I
76%
Nordsjælland D
0 - 1 I
55%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Ml. Boleslav G
2 - 1 P
66%
Slovácko D
0 - 1 I
45%
Zlín G
1 - 2 I
46%
Slovácko G
2 - 1 P
50%
Karviná D
1 - 2 I
43%
Ml. Boleslav G
1 - 1 N
66%
Pardubice D
0 - 2 I
57%
Jablonec D
2 - 0 P
44%
Teplice G
0 - 0 N
54%
Slavia Prague D
0 - 2 I
69%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Dukla se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 55.6) u usporedbi s Midtjylland (SoS: 42.6). To znači da statistike Dukla imaju veću težinu.

Midtjylland ima napadačku prednost s 1.3 golova po utakmici naspram 0.9 Dukla.

Obje obrane su usporedive, s Midtjylland koji prima 1.2 i Dukla koji prima 1.2 po utakmici.

Dukla se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.3 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Ovo je pravi bacanje novčića. Oba tima su izuzetno ujednačena u svim pokazateljima.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Midtjylland

Midtjylland

VS
Dukla

Dukla

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više