Preskoči na sadržaj
Usporedi Moreirense vs Napredak

Moreirense vs Napredak Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Moreirense i Napredak: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Moreirense Moreirense Domaćin
Napredak Napredak Gost
Moreirense
35.6
I P I P N I I I N N

Zadnjih 10 Utakmica

Napredak
25.8
P I I I I I I I N I

Osvojene Kategorije

9

Moreirense

4

Neriješeno

2

Napredak

Radar Učinka

Moreirense
Napredak

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
20%

2P, 3N, 5I

10%

1P, 1N, 8I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

2.4

24 / 10 utakmica

Gol Razlika
-8

-8

-16

-16

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Alan (3 golova)
N. Bogdanovski (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 3
1. Poluvrijeme: 2 / 2. Poluvrijeme: 6
Pobjede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

17%

1P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
52.8

Težina Lige: 79.0, Kvaliteta Protivnika: 60.7

41.4

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 55.5

Protiv Elitnih
0%

0P / 3 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.98

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.18

0.82

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.02

Korigirana Snaga
35.6

Napad: 27.4, Obrana: 48.0, Forma: 20.6

25.8

Napad: 24.4, Obrana: 18.3, Forma: 9.1

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
1

16-30'

31-45'

1
2

46-60'

2
2

61-75'

1
1

76-90+'

3
Moreirense
Napredak
Moreirense

Analiza Snage

35.6

Ukupno

Napad 27.4
Obrana 48.0
Forma 20.6
Dosljednost 61.3
Napredak

Analiza Snage

25.8

Ukupno

Napad 24.4
Obrana 18.3
Forma 9.1
Dosljednost 74.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

79.0 vs 55.0

Kvaliteta Protivnika

60.7 vs 55.5

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Moreirense logo Moreirense
I
Tondela (57%)
P
Estrela (49%)
I
Benfica (80%)
P
Estoril (47%)
N
Famalicão (74%)
I
Braga (64%)
I
Arouca (57%)
I
Porto (74%)
Napredak logo Napredak
P
Spartak (33%)
I
Radnički Niš (44%)
I
Javor (56%)
I
FK IMT (58%)
I
TSC (60%)
I
Mladost Lučani (53%)
I
TSC (56%)
I
Vojvodina (68%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Tondela G
0 - 2 I
57%
Estrela D
3 - 2 P
49%
Benfica G
1 - 4 I
80%
Estoril D
1 - 0 P
47%
Famalicão G
1 - 1 N
74%
Braga D
0 - 1 I
64%
Arouca D
0 - 1 I
57%
Porto G
0 - 3 I
74%
Nacional D
1 - 1 N
52%
Casa Pia G
1 - 1 N
53%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Spartak G
3 - 0 P
33%
Radnički Niš D
0 - 1 I
44%
Javor G
0 - 4 I
56%
FK IMT D
0 - 1 I
58%
TSC G
1 - 4 I
60%
Mladost Lučani G
0 - 2 I
53%
TSC D
1 - 2 I
56%
Vojvodina G
1 - 4 I
68%
OFK D
2 - 2 N
53%
Red Star G
0 - 4 I
74%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Moreirense se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 52.8) u usporedbi s Napredak (SoS: 41.4). To znači da statistike Moreirense imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Moreirense na prosjeku 0.8 i Napredak na 0.8 golova po utakmici.

Moreirense ima obrambenu prednost, primajući 1.6 po utakmici naspram 2.4 Napredak.

Moreirense se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.8 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Moreirense ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 9.8 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Moreirense

Moreirense

VS
Napredak

Napredak

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više