Preskoči na sadržaj
Usporedi Moreirense vs Sturm

Moreirense vs Sturm Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Moreirense i Sturm: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Moreirense Moreirense Domaćin
Sturm Sturm Gost
Moreirense
35.6
I P I P N I I I N N

Zadnjih 10 Utakmica

Sturm
59.4
P N N N N N P N P P

Osvojene Kategorije

3

Moreirense

2

Neriješeno

10

Sturm

Radar Učinka

Moreirense
Sturm

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
20%

2P, 3N, 5I

40%

4P, 6N, 0I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.8

18 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Gol Razlika
-8

-8

+9

+9

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Alan (3 golova)
O. Kiteishvili (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 5 / 2. Poluvrijeme: 3
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 10
Pobjede Kod Kuće
40%

2P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 5 utakmica

60%

3P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
52.8

Težina Lige: 79.0, Kvaliteta Protivnika: 60.7

52.6

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 51.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 3 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.98

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.18

1.71

Stvarno: 1.8 | Razl: +0.09

Korigirana Snaga
35.6

Napad: 27.4, Obrana: 48.0, Forma: 20.6

59.4

Napad: 61.6, Obrana: 71.8, Forma: 41.0

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

5
1

16-30'

1

31-45'

2

46-60'

6
2

61-75'

1
1

76-90+'

5
Moreirense
Sturm
Moreirense

Analiza Snage

35.6

Ukupno

Napad 27.4
Obrana 48.0
Forma 20.6
Dosljednost 61.3
Sturm

Analiza Snage

59.4

Ukupno

Napad 61.6
Obrana 71.8
Forma 41.0
Dosljednost 71.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

79.0 vs 55.0

Kvaliteta Protivnika

60.7 vs 51.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Moreirense logo Moreirense
I
Tondela (57%)
P
Estrela (49%)
I
Benfica (80%)
P
Estoril (47%)
N
Famalicão (74%)
I
Braga (64%)
I
Arouca (57%)
I
Porto (74%)
Sturm logo Sturm
P
Hartberg (44%)
N
RB Salzburg (51%)
N
Austrija (48%)
N
LASK (64%)
N
LASK (69%)
N
Hartberg (39%)
P
Rapid Vienna (53%)
N
RB Salzburg (46%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Tondela G
0 - 2 I
57%
Estrela D
3 - 2 P
49%
Benfica G
1 - 4 I
80%
Estoril D
1 - 0 P
47%
Famalicão G
1 - 1 N
74%
Braga D
0 - 1 I
64%
Arouca D
0 - 1 I
57%
Porto G
0 - 3 I
74%
Nacional D
1 - 1 N
52%
Casa Pia G
1 - 1 N
53%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Hartberg G
4 - 2 P
44%
RB Salzburg G
1 - 1 N
51%
Austrija D
1 - 1 N
48%
LASK D
1 - 1 N
64%
LASK G
1 - 1 N
69%
Hartberg D
0 - 0 N
39%
Rapid Vienna G
2 - 0 P
53%
RB Salzburg D
1 - 1 N
46%
Austrija G
5 - 2 P
53%
Altach D
2 - 0 P
43%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 52.8 vs 52.6), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Napad Sturm je na drugoj razini, s prosjekom od 1.8 golova po utakmici i O. Kiteishvili na čelu s 5 golova. Moreirense postiže samo 0.8 po utakmici.

Sturm ima obrambenu prednost, primajući 0.9 po utakmici naspram 1.6 Moreirense.

Moreirense se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 3 utakmica.

Sturm se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Sturm je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.6 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Sturm se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (59.4 vs 35.6), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Moreirense

Moreirense

VS
Sturm

Sturm

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više