Preskoči na sadržaj
Usporedi Nantes vs Zlín

Nantes vs Zlín Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Nantes i Zlín: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Nantes Nantes Domaćin
Zlín Zlín Gost
Nantes
38.1
I P I I N N N I I I

Zadnjih 10 Utakmica

Zlín
37.7
I N P I P I I I I P

Osvojene Kategorije

5

Nantes

3

Neriješeno

7

Zlín

Radar Učinka

Nantes
Zlín

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
10%

1P, 3N, 6I

30%

3P, 1N, 6I

Golova po Utakmici
0.7

7 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

2.5

25 / 10 utakmica

Gol Razlika
-5

-5

-9

-9

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

10%

1 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

90%

9 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
30%

3 / 10 utakmica

80%

8 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
M. Abline (2 golova)
T. Poznar (6 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 4
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 8
Pobjede Kod Kuće
25%

1P / 4 utakmica

50%

3P / 6 utakmica

Pobjede u Gostima
0%

0P / 6 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Težina Rasporeda
57.4

Težina Lige: 86.0, Kvaliteta Protivnika: 65.6

55.7

Težina Lige: 58.0, Kvaliteta Protivnika: 54.1

Protiv Elitnih
0%

0P / 5 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
0.95

Stvarno: 0.7 | Razl: -0.25

1.65

Stvarno: 1.6 | Razl: -0.05

Korigirana Snaga
38.1

Napad: 25.1, Obrana: 64.4, Forma: 10.7

37.7

Napad: 56.4, Obrana: 17.6, Forma: 31.7

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

3

16-30'

1
1

31-45'

4
4

46-60'

1

61-75'

3

76-90+'

4
Nantes
Zlín
Nantes

Analiza Snage

38.1

Ukupno

Napad 25.1
Obrana 64.4
Forma 10.7
Dosljednost 74.8
Zlín

Analiza Snage

37.7

Ukupno

Napad 56.4
Obrana 17.6
Forma 31.7
Dosljednost 46.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

86.0 vs 58.0

Kvaliteta Protivnika

65.6 vs 54.1

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Nantes logo Nantes
I
Lens (76%)
P
Marseille (61%)
I
Rennes (80%)
I
Paris SG (84%)
N
Brest (56%)
N
Auxerre (71%)
N
Metz (48%)
I
Strasbourg (55%)
Zlín logo Zlín
I
Teplice (49%)
N
Ml. Boleslav (66%)
P
Dukla (46%)
I
Pardubice (62%)
P
Teplice (49%)
I
Bohemians (58%)
I
Jablonec (44%)
I
Slavia Prague (69%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Lens G
0 - 1 I
76%
Marseille D
3 - 0 P
61%
Rennes G
1 - 2 I
80%
Paris SG G
0 - 3 I
84%
Brest D
1 - 1 N
56%
Auxerre G
0 - 0 N
71%
Metz G
0 - 0 N
48%
Strasbourg D
2 - 3 I
55%
Angers D
0 - 1 I
47%
Lille G
0 - 1 I
78%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Teplice D
2 - 4 I
49%
Ml. Boleslav G
1 - 1 N
66%
Dukla D
2 - 1 P
46%
Pardubice G
1 - 3 I
62%
Teplice D
3 - 2 P
49%
Bohemians G
1 - 2 I
58%
Jablonec D
0 - 3 I
44%
Slavia Prague D
1 - 3 I
69%
Ostrava G
2 - 6 I
39%
Plzeň D
3 - 0 P
59%

AI Analiza

Ovo je fascinantan dvoboj dva izjednačena tima. Sirovi brojevi pričaju jednu priču, ali analiza kvalitete protivnika dodaje ključni kontekst.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 57.4 vs 55.7), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Zlín ima napadačku prednost s 1.6 golova po utakmici naspram 0.7 Nantes.

U obrani Nantes je daleko superiorniji, primajući samo 1.2 golova po utakmici uz 3 čistih mreža, dok Zlín prima 2.5 po utakmici.

Nantes se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 5 utakmica.

Zlín se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.0 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Ovo je pravi bacanje novčića. Oba tima su izuzetno ujednačena u svim pokazateljima.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Nantes

Nantes

VS
Zlín

Zlín

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više