Preskoči na sadržaj
Usporedi Nordsjælland vs Antalyaspor

Nordsjælland vs Antalyaspor Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Nordsjælland i Antalyaspor: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Nordsjælland Nordsjælland Domaćin
Antalyaspor Antalyaspor Gost
Nordsjælland
51.3
N N I N P N P P P I

Zadnjih 10 Utakmica

Antalyaspor
33.5
I N I I I P N I I N

Osvojene Kategorije

9

Nordsjælland

3

Neriješeno

3

Antalyaspor

Radar Učinka

Nordsjælland
Antalyaspor

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 4N, 2I

10%

1P, 3N, 6I

Golova po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

1.0

10 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Gol Razlika
+3

+3

-9

-9

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

30%

3 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
30%

3 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
P. Amoako (2 golova)
S. van de Streek (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 2 / 2. Poluvrijeme: 9
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 7
Pobjede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
53.4

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 52.4

50.5

Težina Lige: 72.0, Kvaliteta Protivnika: 62.0

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 1 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.06

Stvarno: 1.1 | Razl: +0.04

1.08

Stvarno: 1.0 | Razl: -0.08

Korigirana Snaga
51.3

Napad: 37.9, Obrana: 75.8, Forma: 41.4

33.5

Napad: 33.5, Obrana: 36.9, Forma: 10.0

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

16-30'

1
1

31-45'

1
3

46-60'

3
2

61-75'

2
4

76-90+'

3
Nordsjælland
Antalyaspor
Nordsjælland

Analiza Snage

51.3

Ukupno

Napad 37.9
Obrana 75.8
Forma 41.4
Dosljednost 56.8
Antalyaspor

Analiza Snage

33.5

Ukupno

Napad 33.5
Obrana 36.9
Forma 10.0
Dosljednost 74.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

55.0 vs 72.0

Kvaliteta Protivnika

52.4 vs 62.0

Protiv Elitnih

0% vs 0%
Nordsjælland logo Nordsjælland
N
Midtjylland (52%)
N
Brøndby (49%)
I
Viborg (55%)
N
AGF (57%)
P
Viborg (50%)
N
AGF (62%)
P
Brøndby (44%)
P
Sønderjyske (43%)
Antalyaspor logo Antalyaspor
I
Galatasaray (69%)
N
Alanyaspor (56%)
I
Göztepe (64%)
I
Konyaspor (61%)
I
Beşiktaş (65%)
P
Eyüp (53%)
N
Başakşehir (71%)
I
Gaziantep (49%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Midtjylland D
0 - 0 N
52%
Brøndby G
1 - 1 N
49%
Viborg G
0 - 1 I
55%
AGF D
1 - 1 N
57%
Viborg D
2 - 1 P
50%
AGF G
1 - 1 N
62%
Brøndby D
2 - 1 P
44%
Sønderjyske D
2 - 0 P
43%
Midtjylland G
1 - 0 P
57%
Viborg G
1 - 2 I
55%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Galatasaray G
2 - 4 I
69%
Alanyaspor D
0 - 0 N
56%
Göztepe G
0 - 2 I
64%
Konyaspor D
0 - 2 I
61%
Beşiktaş G
2 - 4 I
65%
Eyüp D
3 - 0 P
53%
Başakşehir G
0 - 0 N
71%
Gaziantep D
1 - 4 I
49%
Rize G
0 - 1 I
64%
Fenerbahçe D
2 - 2 N
68%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 53.4 vs 50.5), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Nordsjælland na prosjeku 1.1 i Antalyaspor na 1.0 golova po utakmici.

U obrani Nordsjælland je daleko superiorniji, primajući samo 0.8 golova po utakmici uz 3 čistih mreža, dok Antalyaspor prima 1.9 po utakmici.

Nordsjælland se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.4 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Nordsjælland se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (51.3 vs 33.5), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Nordsjælland

Nordsjælland

VS
Antalyaspor

Antalyaspor

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više