Preskoči na sadržaj
Usporedi OFK vs Sion

OFK vs Sion Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite OFK i Sion: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

OFK OFK Domaćin
Sion Sion Gost
OFK
48.0
N I N N P N P N N N

Zadnjih 10 Utakmica

Sion
66.2
P P P P P N P N I N

Osvojene Kategorije

3

OFK

2

Neriješeno

10

Sion

Radar Učinka

OFK
Sion

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
20%

2P, 7N, 1I

60%

6P, 3N, 1I

Golova po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.1

11 / 10 utakmica

0.5

5 / 10 utakmica

Gol Razlika
+3

+3

+14

+14

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
40%

4 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
Y. Silué (4 golova)
W. Boteli (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 7
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 12
Pobjede Kod Kuće
0%

0P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
40%

2P / 5 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
52.2

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 50.4

48.5

Težina Lige: 48.0, Kvaliteta Protivnika: 48.9

Protiv Elitnih
0%

0P / 0 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.33

Stvarno: 1.4 | Razl: +0.07

1.92

Stvarno: 1.9 | Razl: -0.02

Korigirana Snaga
48.0

Napad: 47.7, Obrana: 64.7, Forma: 20.4

66.2

Napad: 62.4, Obrana: 82.1, Forma: 59.1

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2
6

16-30'

4

31-45'

1
1

46-60'

2
2

61-75'

7
4

76-90+'

3
OFK
Sion
OFK

Analiza Snage

48.0

Ukupno

Napad 47.7
Obrana 64.7
Forma 20.4
Dosljednost 75.7
Sion

Analiza Snage

66.2

Ukupno

Napad 62.4
Obrana 82.1
Forma 59.1
Dosljednost 61.3

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

55.0 vs 48.0

Kvaliteta Protivnika

50.4 vs 48.9

Protiv Elitnih

0% vs 0%
OFK logo OFK
N
Partizan (57%)
I
Železničar P (62%)
N
Radnik (50%)
N
Čukarički (46%)
P
Novi Pazar (46%)
N
Radnik (50%)
P
Radnički Niš (49%)
N
FK IMT (58%)
Sion logo Sion
P
Thun (48%)
P
St.Gallen (64%)
P
Basel (55%)
P
Lausanne (38%)
P
GC Zürich (32%)
N
St.Gallen (55%)
P
Zürich (38%)
N
Winterthur (38%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Partizan G
1 - 1 N
57%
Železničar P G
0 - 2 I
62%
Radnik D
1 - 1 N
50%
Čukarički D
0 - 0 N
46%
Novi Pazar G
5 - 1 P
46%
Radnik D
0 - 0 N
50%
Radnički Niš G
2 - 1 P
49%
FK IMT D
3 - 3 N
58%
Napredak G
2 - 2 N
34%
Radnički Krag D
0 - 0 N
52%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Thun D
2 - 0 P
48%
St.Gallen G
3 - 0 P
64%
Basel G
2 - 0 P
55%
Lausanne D
3 - 0 P
38%
GC Zürich G
4 - 0 P
32%
St.Gallen D
1 - 1 N
55%
Zürich G
2 - 1 P
38%
Winterthur D
1 - 1 N
38%
Lugano G
1 - 2 I
55%
Servette G
0 - 0 N
66%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 52.2 vs 48.5), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Sion ima napadačku prednost s 1.9 golova po utakmici naspram 1.4 OFK.

Sion ima obrambenu prednost, primajući 0.5 po utakmici naspram 1.1 OFK.

OFK se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Sion se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Sion je jak tim u gostima s 67% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.5 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Sion se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (66.2 vs 48.0), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

OFK

OFK

VS
Sion

Sion

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više