Preskoči na sadržaj
Usporedi Lyon vs Fredericia

Lyon vs Fredericia Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Lyon i Fredericia: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Lyon Lyon Domaćin
Fredericia Fredericia Gost
Lyon
58.2
I P P P P N I I N N

Zadnjih 10 Utakmica

Fredericia
38.8
I N I N N N I P I P

Osvojene Kategorije

10

Lyon

4

Neriješeno

1

Fredericia

Radar Učinka

Lyon
Fredericia

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
40%

4P, 3N, 3I

20%

2P, 4N, 4I

Golova po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.2

12 / 10 utakmica

1.9

19 / 10 utakmica

Gol Razlika
+2

+2

-6

-6

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

0%

0 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

70%

7 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
R. Yaremchuk (4 golova)
F. Etim (4 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 8
1. Poluvrijeme: 8 / 2. Poluvrijeme: 5
Pobjede Kod Kuće
60%

3P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

20%

1P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
73.4

Težina Lige: 85.8, Kvaliteta Protivnika: 63.9

53.6

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 52.6

Protiv Elitnih
67%

2P / 3 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.99

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.59

1.38

Stvarno: 1.3 | Razl: -0.08

Korigirana Snaga
58.2

Napad: 57.6, Obrana: 74.0, Forma: 49.4

38.8

Napad: 44.9, Obrana: 38.0, Forma: 20.7

Analiza Vremena Golova

1

0-15'

2
2

16-30'

3
3

31-45'

2
3

46-60'

2
4

61-75'

1
1

76-90+'

3
Lyon
Fredericia
Lyon

Analiza Snage

58.2

Ukupno

Napad 57.6
Obrana 74.0
Forma 49.4
Dosljednost 50.5
Fredericia

Analiza Snage

38.8

Ukupno

Napad 44.9
Obrana 38.0
Forma 20.7
Dosljednost 64.0

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

85.8 vs 55.0

Kvaliteta Protivnika

63.9 vs 52.6

Protiv Elitnih

67% vs 0%
Lyon logo Lyon
I
Toulouse (62%)
P
Rennes (75%)
P
Auxerre (66%)
P
Paris SG (84%)
P
Lorient (64%)
N
Angers (52%)
I
Monaco (72%)
I
Celta Vigo (50%)
Fredericia logo Fredericia
I
Vejle (44%)
N
Copenhagen (63%)
I
OB (50%)
N
Randers (52%)
N
Silkeborg (57%)
N
Vejle (39%)
I
OB (55%)
P
Copenhagen (68%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Toulouse G
1 - 2 I
62%
Rennes D
4 - 2 P
75%
Auxerre D
3 - 2 P
66%
Paris SG G
2 - 1 P
84%
Lorient D
2 - 0 P
64%
Angers G
0 - 0 N
52%
Monaco D
1 - 2 I
72%
Celta Vigo D
0 - 2 I
50%
Le Havre G
0 - 0 N
58%
Celta Vigo G
1 - 1 N
56%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Vejle G
0 - 2 I
44%
Copenhagen D
3 - 3 N
63%
OB D
0 - 2 I
50%
Randers G
2 - 2 N
52%
Silkeborg G
2 - 2 N
57%
Vejle D
2 - 2 N
39%
OB G
0 - 1 I
55%
Copenhagen G
2 - 1 P
68%
Randers D
0 - 3 I
46%
Silkeborg D
2 - 1 P
52%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Lyon se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 73.4) u usporedbi s Fredericia (SoS: 53.6). To znači da statistike Lyon imaju veću težinu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Lyon na prosjeku 1.4 i Fredericia na 1.3 golova po utakmici.

Lyon ima obrambenu prednost, primajući 1.2 po utakmici naspram 1.9 Fredericia.

Lyon je dokazao svoju vrijednost protiv elitnih protivnika, pobijedivši u 2 od 3 utakmica.

Fredericia se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.9 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Lyon se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (58.2 vs 38.8), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Lyon

Lyon

VS
Fredericia

Fredericia

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više