Preskoči na sadržaj
Usporedi Paris FC vs WAC

Paris FC vs WAC Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Paris FC i WAC: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Paris FC Paris FC Domaćin
WAC WAC Gost
Paris FC
65.0
I P I P P N P N N P

Zadnjih 10 Utakmica

WAC
41.5
P P P I N N I N I I

Osvojene Kategorije

12

Paris FC

1

Neriješeno

2

WAC

Radar Učinka

Paris FC
WAC

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
50%

5P, 3N, 2I

30%

3P, 3N, 4I

Golova po Utakmici
1.8

18 / 10 utakmica

0.9

9 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
0.9

9 / 10 utakmica

1.3

13 / 10 utakmica

Gol Razlika
+9

+9

-4

-4

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
50%

5 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
60%

6 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
M. Munetsi (3 golova)
D. Baumgartner (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 9 / 2. Poluvrijeme: 9
1. Poluvrijeme: 6 / 2. Poluvrijeme: 3
Pobjede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
62.9

Težina Lige: 86.0, Kvaliteta Protivnika: 63.6

54.3

Težina Lige: 55.0, Kvaliteta Protivnika: 53.9

Protiv Elitnih
25%

1P / 4 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.35

Stvarno: 1.8 | Razl: -0.55

0.97

Stvarno: 0.9 | Razl: -0.07

Korigirana Snaga
65.0

Napad: 67.7, Obrana: 79.0, Forma: 56.5

41.5

Napad: 31.3, Obrana: 59.1, Forma: 31.3

Analiza Vremena Golova

3

0-15'

1
5

16-30'

1
1

31-45'

3
1

46-60'

1
5

61-75'

1
3

76-90+'

2
Paris FC
WAC
Paris FC

Analiza Snage

65.0

Ukupno

Napad 67.7
Obrana 79.0
Forma 56.5
Dosljednost 53.2
WAC

Analiza Snage

41.5

Ukupno

Napad 31.3
Obrana 59.1
Forma 31.3
Dosljednost 53.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

86.0 vs 55.0

Kvaliteta Protivnika

63.6 vs 53.9

Protiv Elitnih

25% vs 0%
Paris FC logo Paris FC
I
Rennes (80%)
P
Brest (56%)
I
Lille (73%)
P
Metz (48%)
P
Monaco (72%)
N
Lorient (69%)
P
Le Havre (53%)
N
Strasbourg (60%)
WAC logo WAC
P
Ried (55%)
P
Altach (48%)
P
GAK (53%)
I
BW Linz (60%)
N
BW Linz (55%)
N
Ried (50%)
I
WSG Tirol (48%)
N
Altach (43%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Rennes G
1 - 2 I
80%
Brest D
4 - 0 P
56%
Lille D
0 - 1 I
73%
Metz G
3 - 1 P
48%
Monaco D
4 - 1 P
72%
Lorient G
1 - 1 N
69%
Le Havre D
3 - 2 P
53%
Strasbourg G
0 - 0 N
60%
Lyon G
1 - 1 N
70%
Nice D
1 - 0 P
55%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Ried G
1 - 0 P
55%
Altach G
4 - 1 P
48%
GAK D
1 - 0 P
53%
BW Linz G
0 - 3 I
60%
BW Linz D
0 - 0 N
55%
Ried D
0 - 0 N
50%
WSG Tirol G
1 - 3 I
48%
Altach D
1 - 1 N
43%
GAK G
0 - 2 I
58%
LASK G
1 - 3 I
69%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 62.9 vs 54.3), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Paris FC ima napadačku prednost s 1.8 golova po utakmici naspram 0.9 WAC.

Paris FC ima obrambenu prednost, primajući 0.9 po utakmici naspram 1.3 WAC.

Paris FC se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 4 utakmica.

WAC se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Faktor domaćeg terena ide u korist Paris FC, s 80% pobjeda kod kuće.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.5 golova ukupno. Ispod 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Paris FC se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (65.0 vs 41.5), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Paris FC

Paris FC

VS
WAC

WAC

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više