Preskoči na sadržaj
Usporedi Paris SG vs Pardubice

Paris SG vs Pardubice Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Paris SG i Pardubice: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Paris SG Paris SG Domaćin
Pardubice Pardubice Gost
Paris SG
83.2
P N N P P P I P P P

Zadnjih 10 Utakmica

Pardubice
55.2
I P P P P P I P N I

Osvojene Kategorije

12

Paris SG

2

Neriješeno

1

Pardubice

Radar Učinka

Paris SG
Pardubice

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
70%

7P, 2N, 1I

60%

6P, 1N, 3I

Golova po Utakmici
2.3

23 / 10 utakmica

1.4

14 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.0

10 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Gol Razlika
+13

+13

+2

+2

Čista Mreža
50%

5 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
60%

6 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
O. Dembélé (7 golova)
V. Patrák (5 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 12 / 2. Poluvrijeme: 11
1. Poluvrijeme: 7 / 2. Poluvrijeme: 7
Pobjede Kod Kuće
71%

5P / 7 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
67%

2P / 3 utakmica

67%

4P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
71.4

Težina Lige: 90.4, Kvaliteta Protivnika: 64.9

53.6

Težina Lige: 58.0, Kvaliteta Protivnika: 50.6

Protiv Elitnih
50%

1P / 2 utakmica

0%

0P / 0 utakmica

Očekivani golovi (xG)
2.85

Stvarno: 2.3 | Razl: -0.55

1.49

Stvarno: 1.4 | Razl: -0.09

Korigirana Snaga
83.2

Napad: 93.1, Obrana: 80.9, Forma: 85.0

55.2

Napad: 48.3, Obrana: 62.2, Forma: 62.2

Analiza Vremena Golova

5

0-15'

1
2

16-30'

1
4

31-45'

4
5

46-60'

2
3

61-75'

3
4

76-90+'

3
Paris SG
Pardubice
Paris SG

Analiza Snage

83.2

Ukupno

Napad 93.1
Obrana 80.9
Forma 85.0
Dosljednost 63.7
Pardubice

Analiza Snage

55.2

Ukupno

Napad 48.3
Obrana 62.2
Forma 62.2
Dosljednost 43.3

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

90.4 vs 58.0

Kvaliteta Protivnika

64.9 vs 50.6

Protiv Elitnih

50% vs 0%
Paris SG logo Paris SG
P
Brest (56%)
N
Bayern Munich (88%)
N
Lorient (64%)
P
Bayern Munich (83%)
P
Angers (52%)
P
Nantes (51%)
I
Lyon (65%)
P
Liverpool (69%)
Pardubice logo Pardubice
I
Karviná (43%)
P
Karviná (48%)
P
Zlín (41%)
P
Plzeň (64%)
P
Olomouc (46%)
P
Dukla (51%)
I
Ml. Boleslav (66%)
P
Karviná (48%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Brest D
1 - 0 P
56%
Bayern Munich G
1 - 1 N
88%
Lorient D
2 - 2 N
64%
Bayern Munich D
5 - 4 P
83%
Angers G
3 - 0 P
52%
Nantes D
3 - 0 P
51%
Lyon D
1 - 2 I
65%
Liverpool G
2 - 0 P
69%
Liverpool D
2 - 0 P
64%
Toulouse D
3 - 1 P
57%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Karviná D
1 - 3 I
43%
Karviná G
2 - 1 P
48%
Zlín D
3 - 1 P
41%
Plzeň G
1 - 0 P
64%
Olomouc D
2 - 1 P
46%
Dukla G
2 - 0 P
51%
Ml. Boleslav G
0 - 2 I
66%
Karviná G
2 - 1 P
48%
Teplice D
1 - 1 N
49%
Slovácko G
0 - 2 I
50%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

Paris SG se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 71.4) u usporedbi s Pardubice (SoS: 53.6). To znači da statistike Paris SG imaju veću težinu.

Paris SG ima napadačku prednost s 2.3 golova po utakmici naspram 1.4 Pardubice.

Obje obrane su usporedive, s Paris SG koji prima 1.0 i Pardubice koji prima 1.2 po utakmici.

Pardubice se nije suočio s elitnim protivnicima u posljednje vrijeme, što otežava procjenu njihovog potencijala.

Pardubice je jak tim u gostima s 67% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.9 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Paris SG se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (83.2 vs 55.2), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Paris SG

Paris SG

VS
Pardubice

Pardubice

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više