Preskoči na sadržaj
Usporedi Parma vs Sparta

Parma vs Sparta Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite Parma i Sparta: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

Parma Parma Domaćin
Sparta Sparta Gost
Parma
40.5
I I P P N N I I N N

Zadnjih 10 Utakmica

Sparta
29.8
I N I I N P I N I I

Osvojene Kategorije

9

Parma

3

Neriješeno

3

Sparta

Radar Učinka

Parma
Sparta

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
20%

2P, 4N, 4I

10%

1P, 3N, 6I

Golova po Utakmici
0.8

8 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.4

14 / 10 utakmica

2.2

22 / 10 utakmica

Gol Razlika
-6

-6

-14

-14

Čista Mreža
30%

3 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
20%

2 / 10 utakmica

60%

6 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
50%

5 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
N. Elphege (2 golova)
M. Zonneveld (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 5
1. Poluvrijeme: 4 / 2. Poluvrijeme: 4
Pobjede Kod Kuće
20%

1P / 5 utakmica

25%

1P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
20%

1P / 5 utakmica

0%

0P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
63.0

Težina Lige: 90.0, Kvaliteta Protivnika: 67.2

55.1

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 65.9

Protiv Elitnih
14%

1P / 7 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
1.0

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.2

0.98

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.18

Korigirana Snaga
40.5

Napad: 30.1, Obrana: 60.3, Forma: 22.6

29.8

Napad: 28.0, Obrana: 28.0, Forma: 10.5

Analiza Vremena Golova

2

0-15'

1
1

16-30'

31-45'

2
2

46-60'

2

61-75'

3

76-90+'

3
Parma
Sparta
Parma

Analiza Snage

40.5

Ukupno

Napad 30.1
Obrana 60.3
Forma 22.6
Dosljednost 64.0
Sparta

Analiza Snage

29.8

Ukupno

Napad 28.0
Obrana 28.0
Forma 10.5
Dosljednost 74.8

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

90.0 vs 80.0

Kvaliteta Protivnika

67.2 vs 65.9

Protiv Elitnih

14% vs 0%
Parma logo Parma
I
Roma (70%)
I
Inter Milan (84%)
P
Pisa (40%)
P
Udinese (79%)
N
Napoli (74%)
N
Lazio (76%)
I
Cremonese (51%)
I
Torino (74%)
Sparta logo Sparta
I
Twente (81%)
N
Go Ahead (66%)
I
Telstar (69%)
I
PSV (75%)
N
NAC (54%)
P
Volendam (49%)
I
Ajax (67%)
N
Zwolle (54%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Roma D
2 - 3 I
70%
Inter Milan G
0 - 2 I
84%
Pisa D
1 - 0 P
40%
Udinese G
1 - 0 P
79%
Napoli D
1 - 1 N
74%
Lazio G
1 - 1 N
76%
Cremonese D
0 - 2 I
51%
Torino G
1 - 4 I
74%
Fiorentina G
0 - 0 N
71%
Cagliari D
1 - 1 N
53%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Twente G
0 - 4 I
81%
Go Ahead D
2 - 2 N
66%
Telstar G
1 - 4 I
69%
PSV D
0 - 2 I
75%
NAC G
0 - 0 N
54%
Volendam D
2 - 0 P
49%
Ajax G
0 - 4 I
67%
Zwolle D
1 - 1 N
54%
Heerenveen G
1 - 2 I
72%
AZ G
1 - 3 I
72%

AI Analiza

Statistike ukazuju na jasan smjer u ovom meču, iako autsajder ne bi trebao biti podcijenjen.

Oba tima su se suočila sa sličnim razinama konkurencije (SoS: 63.0 vs 55.1), čineći sirove statistike pouzdanom osnovom za usporedbu.

Oba tima su ujednačena u napadu, s Parma na prosjeku 0.8 i Sparta na 0.8 golova po utakmici.

U obrani Parma je daleko superiorniji, primajući samo 1.4 golova po utakmici uz 3 čistih mreža, dok Sparta prima 2.2 po utakmici.

Parma se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 1 od 7 utakmica.

Sparta se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 4 utakmica.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 2.6 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — moguće.

Parma ima prednost prema korigiranim pokazateljima, ali ishod nije predodređen. Razlika od 10.7 bodova sugerira konkurentan meč.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

Parma

Parma

VS
Sparta

Sparta

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više