Preskoči na sadržaj
Usporedi PSV vs Cagliari

PSV vs Cagliari Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite PSV i Cagliari: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

PSV PSV Domaćin
Cagliari Cagliari Gost
PSV
80.0
P N P P P I I P P P

Zadnjih 10 Utakmica

Cagliari
36.9
I N P I P I I I I N

Osvojene Kategorije

12

PSV

2

Neriješeno

1

Cagliari

Radar Učinka

PSV
Cagliari

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
70%

7P, 1N, 2I

20%

2P, 2N, 6I

Golova po Utakmici
2.9

29 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

1.6

16 / 10 utakmica

Gol Razlika
+13

+13

-8

-8

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

20%

2 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
90%

9 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
90%

9 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
R. Pepi (7 golova)
S. Esposito (3 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 12 / 2. Poluvrijeme: 17
1. Poluvrijeme: 3 / 2. Poluvrijeme: 5
Pobjede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

40%

2P / 5 utakmica

Pobjede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

0%

0P / 5 utakmica

Težina Rasporeda
78.6

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 61.8

59.0

Težina Lige: 90.0, Kvaliteta Protivnika: 65.8

Protiv Elitnih
100%

2P / 2 utakmica

0%

0P / 4 utakmica

Očekivani golovi (xG)
3.64

Stvarno: 2.9 | Razl: -0.74

0.94

Stvarno: 0.8 | Razl: -0.14

Korigirana Snaga
80.0

Napad: 100, Obrana: 60.0, Forma: 90.0

36.9

Napad: 29.1, Obrana: 50.9, Forma: 21.8

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

2
2

16-30'

1
4

31-45'

7

46-60'

2
3

61-75'

3
9

76-90+'

PSV
Cagliari
PSV

Analiza Snage

80.0

Ukupno

Napad 100
Obrana 60.0
Forma 90.0
Dosljednost 53.2
Cagliari

Analiza Snage

36.9

Ukupno

Napad 29.1
Obrana 50.9
Forma 21.8
Dosljednost 59.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 90.0

Kvaliteta Protivnika

61.8 vs 65.8

Protiv Elitnih

100% vs 0%
PSV logo PSV
P
Go Ahead (70%)
N
Ajax (67%)
P
Zwolle (54%)
P
Sparta (49%)
P
Utrecht (70%)
I
Telstar (69%)
I
NEC (64%)
P
AZ (67%)
Cagliari logo Cagliari
I
Udinese (74%)
N
Bologna (63%)
P
Atalanta (64%)
I
Inter Milan (84%)
P
Cremonese (51%)
I
Sassuolo (69%)
I
Napoli (74%)
I
Pisa (46%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Go Ahead G
4 - 1 P
70%
Ajax G
2 - 2 N
67%
Zwolle D
6 - 1 P
54%
Sparta G
2 - 0 P
49%
Utrecht D
4 - 3 P
70%
Telstar G
1 - 3 I
69%
NEC D
2 - 3 I
64%
AZ D
2 - 1 P
67%
Heracles G
3 - 1 P
41%
Heerenveen D
3 - 1 P
67%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Udinese D
0 - 2 I
74%
Bologna G
0 - 0 N
63%
Atalanta D
3 - 2 P
64%
Inter Milan G
0 - 3 I
84%
Cremonese D
1 - 0 P
51%
Sassuolo G
1 - 2 I
69%
Napoli D
0 - 1 I
74%
Pisa G
1 - 3 I
46%
Como D
1 - 2 I
71%
Parma G
1 - 1 N
62%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

PSV se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 78.6) u usporedbi s Cagliari (SoS: 59.0). To znači da statistike PSV imaju veću težinu.

Napad PSV je na drugoj razini, s prosjekom od 2.9 golova po utakmici i R. Pepi na čelu s 7 golova. Cagliari postiže samo 0.8 po utakmici.

Obje obrane su usporedive, s PSV koji prima 1.6 i Cagliari koji prima 1.6 po utakmici.

Cagliari se mučio protiv elitne konkurencije, pobijedivši samo u 0 od 4 utakmica.

Faktor domaćeg terena ide u korist PSV, s 80% pobjeda kod kuće.

PSV je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.5 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

Na temelju naše sveobuhvatne analize, PSV je jasni favorit. Nadmoć u napadu (100), obrani (60.0) i formi (90.0) ne ostavlja prostor za sumnju. Cagliari mora pružiti izuzetnu partiju.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

PSV

PSV

VS
Cagliari

Cagliari

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više