Preskoči na sadržaj
Usporedi PSV vs Famalicão

PSV vs Famalicão Međusobne statistike i usporedba forme

Usporedite PSV i Famalicão: statistika izravnih okršaja, nedavna forma, golovi, obrambeni učinak i pokazatelji snage iz posljednjih utakmica.

PSV PSV Domaćin
Famalicão Famalicão Gost
PSV
80.0
P N P P P I I P P P

Zadnjih 10 Utakmica

Famalicão
54.2
N N P N N N P P P N

Osvojene Kategorije

12

PSV

1

Neriješeno

2

Famalicão

Radar Učinka

PSV
Famalicão

Statistička Usporedba

Postotak Pobjeda
70%

7P, 1N, 2I

40%

4P, 6N, 0I

Golova po Utakmici
2.9

29 / 10 utakmica

1.2

12 / 10 utakmica

Primljenih po Utakmici
1.6

16 / 10 utakmica

0.8

8 / 10 utakmica

Gol Razlika
+13

+13

+4

+4

Čista Mreža
10%

1 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Preko 2,5 Golova
90%

9 / 10 utakmica

40%

4 / 10 utakmica

Oba Daju Gol
90%

9 / 10 utakmica

50%

5 / 10 utakmica

Najbolji Strijelac
R. Pepi (7 golova)
Sorriso (2 golova)
Golovi po Poluvremenu
1. Poluvrijeme: 12 / 2. Poluvrijeme: 17
1. Poluvrijeme: 2 / 2. Poluvrijeme: 10
Pobjede Kod Kuće
80%

4P / 5 utakmica

50%

2P / 4 utakmica

Pobjede u Gostima
60%

3P / 5 utakmica

33%

2P / 6 utakmica

Težina Rasporeda
78.6

Težina Lige: 80.0, Kvaliteta Protivnika: 61.8

52.9

Težina Lige: 79.0, Kvaliteta Protivnika: 60.8

Protiv Elitnih
100%

2P / 2 utakmica

0%

0P / 2 utakmica

Očekivani golovi (xG)
3.64

Stvarno: 2.9 | Razl: -0.74

1.46

Stvarno: 1.2 | Razl: -0.26

Korigirana Snaga
80.0

Napad: 100, Obrana: 60.0, Forma: 90.0

54.2

Napad: 41.2, Obrana: 75.5, Forma: 41.2

Analiza Vremena Golova

4

0-15'

2

16-30'

1
4

31-45'

1
7

46-60'

3
3

61-75'

4
9

76-90+'

3
PSV
Famalicão
PSV

Analiza Snage

80.0

Ukupno

Napad 100
Obrana 60.0
Forma 90.0
Dosljednost 53.2
Famalicão

Analiza Snage

54.2

Ukupno

Napad 41.2
Obrana 75.5
Forma 41.2
Dosljednost 71.2

Težina Rasporeda

Mjeri težinu protivnika.

Težina Lige

80.0 vs 79.0

Kvaliteta Protivnika

61.8 vs 60.8

Protiv Elitnih

100% vs 0%
PSV logo PSV
P
Go Ahead (70%)
N
Ajax (67%)
P
Zwolle (54%)
P
Sparta (49%)
P
Utrecht (70%)
I
Telstar (69%)
I
NEC (64%)
P
AZ (67%)
Famalicão logo Famalicão
N
Estrela (54%)
N
Benfica (75%)
P
Estoril (52%)
N
Braga (69%)
N
Moreirense (50%)
N
Porto (74%)
P
Nacional (52%)
P
Vitória SC (59%)

Kvaliteta Protivnika: Kvaliteta protivnika kombinira snagu lige, recentnu formu po bodovima, gol-razliku i kontekst doma/van. Ne mjeri samo veličinu ili reputaciju kluba.

Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Go Ahead G
4 - 1 P
70%
Ajax G
2 - 2 N
67%
Zwolle D
6 - 1 P
54%
Sparta G
2 - 0 P
49%
Utrecht D
4 - 3 P
70%
Telstar G
1 - 3 I
69%
NEC D
2 - 3 I
64%
AZ D
2 - 1 P
67%
Heracles G
3 - 1 P
41%
Heerenveen D
3 - 1 P
67%
Detalji Protivnika
Detalji Protivnika
Rezultat
Kval.
Estrela G
0 - 0 N
54%
Benfica D
2 - 2 N
75%
Estoril G
1 - 0 P
52%
Braga G
2 - 2 N
69%
Moreirense D
1 - 1 N
50%
Porto G
2 - 2 N
74%
Nacional D
1 - 0 P
52%
Vitória SC G
2 - 1 P
59%
Arouca D
1 - 0 P
57%
Rio Ave G
0 - 0 N
66%

AI Analiza

Gledajući sirove statistike, oba tima izgledaju u formi, ali primjena filtera težine rasporeda otkriva mnogo jasniju sliku.

PSV se suočio sa znatno jačom konkurencijom (SoS: 78.6) u usporedbi s Famalicão (SoS: 52.9). To znači da statistike PSV imaju veću težinu.

Napad PSV je na drugoj razini, s prosjekom od 2.9 golova po utakmici i R. Pepi na čelu s 7 golova. Famalicão postiže samo 1.2 po utakmici.

U obrani Famalicão je daleko superiorniji, primajući samo 0.8 golova po utakmici uz 5 čistih mreža, dok PSV prima 1.6 po utakmici.

Faktor domaćeg terena ide u korist PSV, s 80% pobjeda kod kuće.

PSV je jak tim u gostima s 60% pobjeda, što sugerira da mogu igrati bez obzira na mjesto.

Na temelju kombinirane statistike, očekuje se 3.2 golova ukupno. Preko 2,5 golova je statistički trend, oba tima postižu golove — vjerojatno.

PSV se izdvaja kao favorit. S jačim ukupnim rejtingom (80.0 vs 54.2), trebao bi kontrolirati utakmicu.

Simulator Utakmice

AI simulacija utakmice temeljena na stvarnim statistikama

PSV

PSV

VS
Famalicão

Famalicão

Kod H2H (dvostrukih) susreta, kako bismo eliminirali trenutne oscilacije i slučajnosti, naše analize ograničavamo na optimalnu dubinu od točno 10 utakmica. Ni manje, ni više. Ovaj fokusirani pristup predstavlja naš nedvojbeni zlatni standard koji u najčišćem obliku otkriva taktičku i psihološku nadmoć koju timovi ostvaruju jedni nad drugima. Mi se ne oslanjamo na buku prošlosti, već se koncentriramo na milimetarsku preciznost trenutne forme.

Popularni Timovi

Koristimo kolačiće i local storage za poboljšanje vašeg iskustva. Saznaj više